Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Ben fragmanı beğendim güzel görünüyor ama en azından saldırı isimleri japonca kalsa daha güzel olur umarım türkçe de lastik lastik bazuka falan demezler :D en azından saldırıları japonca kullansınlar ki tadı olsun :)

Bi 20 kere ben izledim zaten
Ben de ama Youtube amca akıllı bizi belirli bir süre için sadece bir kere adamdan sayıyor : ))

Bütçenin çoğu Luffy'nin animasyonlarına gitmiş herhalde. Çok güzel olmuşlar.
Buggy de öyle. Ki bence daha iyi olmuş.

Bazı şeyler gerçekten kötü. Basit şeyleri kötü yaptıkları olmuş vs. Ama en korkulan şeylerin altından çok iyi kalkmışlar. Bu yönden taktir etmek lazım.

Ben de ama Youtube amca akıllı bizi belirli bir süre için sadece bir kere adamdan sayıyor : ))

Buggy de öyle. Ki bence daha iyi olmuş.

Bazı şeyler gerçekten kötü. Basit şeyleri kötü yaptıkları olmuş vs. Ama en korkulan şeylerin altından çok iyi kalkmışlar. Bu yönden taktir etmek lazım.
Şimdi uzun vadeli düşününce, parktan sonra ileride balıkadamlardan sadece Hachiyi sık sık gorüyoruz, Arlong ise fblerde karşımıza çıkıyor. 2.sezonda ne kadar ilerlerler bilemiyorum ama manga finalini görmek gibi bir hayalleri varsa şimdilik bu ikiliye az biraz yatırım yapsalar yetiyor. Maksat ilk sezonda kitleyi kazanmak tabi, sonra gelsin paralar gelsin daha iyi balıkadamlar. :beli::beli::beli:

Şimdi uzun vadeli düşününce, parktan sonra ileride balıkadamlardan sadece Hachiyi sık sık gorüyoruz, Arlong ise fblerde karşımıza çıkıyor. 2.sezonda ne kadar ilerlerler bilemiyorum ama manga finalini görmek gibi bir hayalleri varsa şimdilik bu ikiliye az biraz yatırım yapsalar yetiyor. Maksat ilk sezonda kitleyi kazanmak tabi, sonra gelsin paralar gelsin daha iyi balıkadamlar. :beli::beli::beli:
Haccan hiç gözüme çarpmadı. Oyuncu kadrosunda da yok. Ama Luffy Arlong ile dövüşürken onun da biriyle dövüşmesi lazım. Vardır herhalde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık