Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Ortadoğu kökenli karakterlere blackwashing yapmaları bana aşırı itici geliyor. Kleopatra şimdi de Vivi. Hadi her ne kadar gene bir dereceye kadar hoşlanmasak da kendi geçmişleri, mitolojileri neyse. Dışladıkları, ayrımcılık yaptıkları halklara bir şekilde bu sayede göz kırptıklarını düşünüyorlarsa eyvallah. Ama dışlanan, hakir görülen bir beyaz olmayan halkın casting seçimlerinin dışlanan hakir görülen bir başka beyaz olmayan halkla değiştirilmesi nedir? Sırf iki taraf da sıcak iklimden geliyor diye?

Arap olsaydım çok fena uyuz olurdum bu duruma.

Ortadoğu kökenli karakterlere blackwashing yapmaları bana aşırı itici geliyor. Kleopatra şimdi de Vivi. Hadi her ne kadar gene bir dereceye kadar hoşlanmasak da kendi geçmişleri, mitolojileri neyse. Dışladıkları, ayrımcılık yaptıkları halklara bir şekilde bu sayede göz kırptıklarını düşünüyorlarsa eyvallah. Ama dışlanan, hakir görülen bir beyaz olmayan halkın casting seçimlerinin dışlanan hakir görülen bir başka beyaz olmayan halkla değiştirilmesi nedir? Sırf iki taraf da sıcak iklimden geliyor diye?

Arap olsaydım çok fena uyuz olurdum bu duruma.
Vivi Arap mı? Bir de blackwashing ne alaka?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık