Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Ama mavi yapmak zorunda değiller ki bende onu anlamıyorum. Geçici boya sprey ile mavimtrak olsa yeter yani, uçları bile mavi olsa yeter. Kaldi ki normal boyasalar bile sırıtmaz. Peruk gerçekten çok kötü.
Coby nin mesela boyaydı, dikkatsizlikten sonlara doğru, boya akmıştı, sarı sarı görünüyordu ama beni rahatsız etmedi mesela pembe peruk daha mı iyi yani :(
Peruk olayı o kadar kötü oluyor ki, varsın gökkuşağı rengine boyansın saçı ama peruk olmasın : ))

Orijinale sadık kalmak neden bu kadar zor anlamıyorum.Ulan beyaz tenliyse beyaz birini bul,siyah tenliyse siyah.Neden bu zorlama neden,çok mu zor arkadaş?
Siyahi bir karakteri de beyaz birisi oynasa o da aynı şekilde saçma olur.Eserde nasıl tasarlanmışsa onu yap.Embesilce siyasi/kültürel kaygılarına alet etme.

Orijinale sadık kalmak neden bu kadar zor anlamıyorum.Ulan beyaz tenliyse beyaz birini bul,siyah tenliyse siyah.Neden bu zorlama neden,çok mu zor arkadaş?
Siyahi bir karakteri de beyaz birisi oynasa o da aynı şekilde saçma olur.Eserde nasıl tasarlanmışsa onu yap.Embesilce siyasi/kültürel kaygılarına alet etme.
Bence bu sezonda seçtikleri çoğu oyuncu tam oturmuş. Alabasta'nın arap kültüründen esinlendiğini düşünürsek Vivi'nin beyaz tenli olması zaten saçmaydı. Bence burada sıkıntı Vivi ve Kobra'nın hintli oyuncular tarafından canlandırılması. One piece izleyen acayip büyük bir arap takipçisi kitlesi var. Belki bizlerden fazladırlar. Araplar hintli oyuncuları sorun etmişler:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık