Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Alabasta bir sonraki sezona kalacaksa bu ilerleme hızı ile dizi güncele gelene kadar ya iptal edilir ya da 45 yaşındaki Emili'yi Nami oynarken görürüz. Bölüm sayısını artırıp Alabasta'yı aradan çıkarabilirlerdi.
Alabasta ve Croco önemli. Eğer bu sezon yapsalar maks. 2 bölümle geçiştirmek zorunda kalacaklardı.

Bence böylesi iyi olmuş hem Alabasta daha iyi işlenecek hem de Drum Island dramı çok sıkıştırmadan işlenebilecek.

Ama dediğin gibi bu yüzden sezon sayısı şişecek.

Eğer dizi devam ederse 6 sezonda zaman atlamasına gelip orada oyuncu değişikliği yaparlar bence.

Veya manga bitmiş olacağı için Oda'nın kafasındaki ilk senaryoya göre daha kısa bir işleyişle final yapabilir vs.

Alabasta ve Croco önemli. Eğer bu sezon yapsalar maks. 2 bölümle geçiştirmek zorunda kalacaklardı.

Bence böylesi iyi olmuş hem Alabasta daha iyi işlenecek hem de Drum Island dramı çok sıkıştırmadan işlenebilecek.

Ama dediğin gibi bu yüzden sezon sayısı şişecek.

Eğer dizi devam ederse 6 sezonda zaman atlamasına gelip orada oyuncu değişikliği yaparlar bence.

Veya manga bitmiş olacağı için Oda'nın kafasındaki ilk senaryoya göre daha kısa bir işleyişle final yapabilir vs.
8 bölüm Alabasta öncesi için fazlası ile yeterli.

Smoker 1 bölüm.
Kurokus ve Labun 1 bölüm.
Viski Tepesi 1 bölüm.
Küçük Bahçe 2 bölüm
Davul Adası 2 bölüm
Bagi'nin Maceraları + Helmepopo ve Kobi'nin Maceraları 1 bölüm

Alabasta için 3-5 bölüm daha ekleseler yeterdi ama tabi bu işler benim yazdığım gibi kolay olmuyor, para ve zaman gerektiriyor. Yine de bölüm sayısı artar sanıyordum. Evet, hedefleri zaman atlaması muhtemelen.

Alabasta ailesi hint kökenli olacak anlaşıldı.
Adam burada genç gözüküyor ama 50 yaşında.

İlk sezona göre yine tecrübeli bir isme gidilmiş.

Vivi de bekledildiği gibi Hint kökenli Charithra olacak anlaşılan.

Vivi serideki en açık tenli karakter olabilir.Bulamadılar mı daha beyaz birini?
Az daha kararsa kadın siyahi olacak zaten.

Vivi serideki en açık tenli karakter olabilir.Bulamadılar mı daha beyaz birini?
Az daha kararsa kadın siyahi olacak zaten.
Alabasta Mısır ve Hindistan'dan ilham aldığı için fırsattan istifade etmişler.

Mısır'dan yürümeleri daha mantıklı ve iyi olurdu ama yapacak bir şey yok. En azından mavi peruk taktırmasınlar yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık