Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Nico Robin dahil üyelerin çoğunu Alabasta öncesi görüyoruz. Bon-chan gözükmeyebilir.

Sezon sonunu yüzünü göstermedikleri Croco ile yapabilirler. Smoker ile yaptıkları gibi bir final yaparlar.
Öyleyse Drum Island ile biter gibi bu sezon. Bir açıdan iyi olur aslında Alabasta'yı dolu dolu işlemek için vakitleri olur. Ama genel izleyici için ne kadar iyi olur emin değilim.

Ana hikaye odaklı sadeleşmiş bir içerik tüketmek hoşuma gitmiyor değil çünkü One Piece ile diziyi izleyerek tanışmış birinin devamını merak edip araştırıp evrene daldığında mangadan/animeden kat kat keyif alabileceğini düşünüyorum. Sadece "Off şu sahne, işşte bu sahne" diye diye kendimi beklentiye sokup ikonik sahneleri görememek, karakterlerin mangadan daha güçsüz yansıtılması vb. konular üzüyor/tatminsizlik oluşturuyor. Göme gömeee 1 kere dublajla 3 kere izledim 1. sezonu. Şimdiye kadarki cast söylentileri güzel yönde ve bazıları gerçekten heyecan uyandırıcı ama yine de umarım 1. sezondan gelen paranın hakkı 2. sezonda gerrçekten veriliyordur.

Hiç izlemedim önerir misiniz?
Öneririm. Manga ile kıyaslamadan izleyebilirsen gerçekten güzel bir yapım. İzlediğim diğer live action içerikleri kıyaslayarak söylüyorum.

Hiç izlemedim önerir misiniz?
7/10

OP'u izlemeyen arkadaşlarım da beğendi. Hatta onlar daha çok beğeniyor malum biz şu neden yok, bu karakter neden böyle veya şu sahneyi seviyordum mahvetmişler diye bakıyoruz olaya.

Ben genel manada beğendim ama Nami için yapılan şarkıyı dizinin kendisinden daha çok beğendim.

Peruklar facia ve makyajları hiç beğendim.

Oyunculuklar beklediğimden daha iyi. Özellikle Nami'nin tepkilerine animeyi izleyenlere mesaj çakmak için bazı mimikler eklediğini ve bunu yaparken konuyu bilmeyenlere de pek spoiler vermediğini düşünüyorum.

Bu sezon daha iyi bir bütçe ile daha iyi iş çıkarırlar diye umuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık