Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 142 67.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    209
ben en cok Bon Clay’i nasil yapacaklar onu merak ediyorum. Ne kadar mangaya sadik kalacaklar, kisiligini ne kadar degistirecekler? Bir diger ihtimal de karakteri diziden cikarmalari tabi ki. Okama’lar oyle bir konu ki mangaya sadik kalirlarsa ertesi hafta Netflix sovu iptal eder ama Amerikali seyircinin isteklerine bagli duzenlerlerse de mangadan sapmis olurlar ve iki cok sevilen karakteri (Bon Clay ve Iva) mahvederler. Resmen iki ucu seyli degnek.
Bence çıkarmaları imkansız. Dizi devam eder mi bilmem ama bu sezon Mr.3 ile bitmediği sürece ki şimdilik öyle gözükmüyor. Bon kesinlikle olur.

Umarım Jim Carrey'nin gençliğine benzer birini bulurlar :D

ben en cok Bon Clay’i nasil yapacaklar onu merak ediyorum. Ne kadar mangaya sadik kalacaklar, kisiligini ne kadar degistirecekler? Bir diger ihtimal de karakteri diziden cikarmalari tabi ki. Okama’lar oyle bir konu ki mangaya sadik kalirlarsa ertesi hafta Netflix sovu iptal eder ama Amerikali seyircinin isteklerine bagli duzenlerlerse de mangadan sapmis olurlar ve iki cok sevilen karakteri (Bon Clay ve Iva) mahvederler. Resmen iki ucu seyli degnek.
Kıyafetlerini yaparlar bence en azından Bon chanın da , İva yı bende bilemedim. Seyirci izler bence sonuçta dizi ya da film olarak o türleri de çok platformda .. ama ucundan köşesinden değişikiklik yaparlar zaten dizi ile tanışanlar oralar çekilene kadar manga da kesin güncel olup, bizim foruma katılırlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık