Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 68 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    213
Nami'nin peruklarından, Mihawk'ın kas çizmek ve kılıç karartmak için kullandığı boyalardan falan tasarruf edip yapsınlar Chopper'ı ya. Balıkadam kostümü gibi bir şeyi sürekli tayfada izleyemeyiz. :/
Bununla ilgili harika bir çözümüm var. Chopper iki bölüm yapıp öldürsünler olsun bitsin :hhh:

--

Bu arada tam emin değilim ama sanırım One Piece'in ne olduğuyla ilgili bilgi almakla ilgili bir fırsatları da olmuş. Ama Luffy'nin bilmek istememesi gibi reddettik biz de gibi bir şeyler söylüyor videonun sonunda : ))

Bu dizinin bütçesinin çok fazla olduğu yalan herhalde : ))

Hachi ve Hachi vs. Zoro'yu akıcı ve güzel bir şekilde yapmak istiyordum ama bütçe ve zaman konusunda sıkıntımız olduğu için yapamadık dedi StevenM.

Tayfa Loguetown'a gitmeden ilk sezonu bitirmelerini de yine bunlara bağlamıştı.

Balıkadamları CGI ile yapmama kararını da en baştan bu yüzden aldıklarını söylüyor.

Chopper için örnek olarak attığım The Umerella dizisindeki Pogo karakterinden de bahsetti ve bunun çok pahalı olduğunu söyledi vs.

Neyse en azından sadece Chopper için yaparlar diye umuyorum. Karoo'yu diziden komple çıkarsalar da olur.

İkinci sezonda loguetown olmayacak mıymış ? Buggy’nin Luffy’i idam etmesi seri için çok önemli bir sahne alternatif bir senaryoyla o sahneyi koymalılar bence.Garp ve Smoker birarada kovalamaya başlarlar Smoker başka birimden gelir falan dizinin mantığıyla düşününce zor değil.

İkinci sezonda loguetown olmayacak mıymış ? Buggy’nin Luffy’i idam etmesi seri için çok önemli bir sahne alternatif bir senaryoyla o sahneyi koymalılar bence.Garp ve Smoker birarada kovalamaya başlarlar Smoker başka birimden gelir falan dizinin mantığıyla düşününce zor değil.
Yok normalde ilk sezon olacakmış. Normalde 10 bölüm olacağı konuşuluyordu vs.

Loguetown ile başlayıp orayla bitirmek istiyordum ama bütçe ve zaman yetmedi vs. demişti.

2. Sezonda olur yani.

Nami'nin peruklarından, Mihawk'ın kas çizmek ve kılıç karartmak için kullandığı boyalardan falan tasarruf edip yapsınlar Chopper'ı ya. Balıkadam kostümü gibi bir şeyi sürekli tayfada izleyemeyiz. :/
Emily'nin kendi saçları turuncuya boyansa daha hoş durur bence peruk fazla ucuz duruyor. Burada dizideki halinden daha çok benziyor Nami'ye :) saç rengi farklı sadece.

http://instagr.am/p/CEe0jmWpsyu/

Emily'nin kendi saçları turuncuya boyansa daha hoş durur bence peruk fazla ucuz duruyor. Burada dizideki halinden daha çok benziyor Nami'ye :) saç rengi farklı sadece.

http://instagr.am/p/CEe0jmWpsyu/
Bir de o kadar da önemli değil bu saç rengi muhabbeti. Mevcut haliyle de oynasa gayet olurdu bence. Yok illa fan tepkisinden korkuyorlarsa boyasalarmış dediğin gibi.
Zoro'nun saçı da mesela koyu, siyaha yakın bir yeşil olabilirdi daha doğal dururdu.

Umarım vivi için mavi saçta ısrar etmezler. Özellikle oyuncu esmer olursa çok kötü durur ki. Mısır temasından dolayı zaten Vivi'nin siyahi olmasa da esmer olmasını bekliyorum.

Son düzenleme:
3. Hafta da 1. Oldu One piece. (Aslında 18 gün)

Tabii doğal olarak epey düşmüş izlenmesi. 75.M

Toplam 360M oldu. Elite-Lupin gibi yapımları şimdiden geride bıraktı. İlk 28 gün verisi için 10 günü daha var.

Hocam sendeki bu bağlanma biraz korkutuyor beni. One Piece dizi olarak felaket olmamış ama yeni Stranger Things, yeni bir ekol vs olma noktasından da çok uzakta. Biraz fazla bağlandın gibi geldi açıkçası :flaugh:

Hocam sendeki bu bağlanma biraz korkutuyor beni. One Piece dizi olarak felaket olmamış ama yeni Stranger Things, yeni bir ekol vs olma noktasından da çok uzakta. Biraz fazla bağlandın gibi geldi açıkçası :flaugh:
Bu veriler yeni bir ekol olmadığını veya yeni ST olmadığını gösteriyor aslında.

İlk 28 gün 500M yapsa bile ilk 15'e falan anca girmiş oluyor : ))

Ha mangadan veya animeden çok daha ilgimi çektiği veya ST izlemekten çok daha keyif aldığım kesin.
Manga ve animesinin son haline ilaç gibi geldi.

Tüm bunların haricinde global bir başarı yakalaması beni çok mutlu eder. Normalde mangayı, animeyi çok bulanların dönüp şans vermesi veya hiç bilmeyenlerin ilgi göstermesi gerçekten mutlu ediyor. Çünkü One Piece benim için en kaliteli seri olmasa da anlamı büyük.

Tüm bunların haricinde dizi OP ile ilgili olması ve bir anime uyarlamasını olmasını kenara bırakırsak. Çerezlik bir netflix dizisi olmaktan fazlası olmadığını bir çok kez söyledim zaten : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık