Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Steven Maeda'nın en sevdiği karakter Chopper, en sevdiği şeytan meyvesi ise Robin'in meyvesiymiş.

Chopper'ı iyi yapmayı becerirlerse Netflix ve One Piece açısından ürün satışı vs. çok büyük getirisi olur.

Ben devamının gelmesini istiyorum. Aynı zevk olmasa da animesini izlediğim hislerle izledim ve takip ettim.
Kalite anlamında zaten çok iyi bir seviyede değil. Bu düşecekse dediğin gibi böyle kalsın çok daha iyi. En azından iyi yapılabilecek LA'ların önünü açmış oldu ve ön yargıyı kırdı.
Bilmiyordum bunları 😲 evet belki de imkansızı başarmış olur sınırlı bütçe ile full CGI gerektiren bir dizi karakteri yaparlarsa ve Chopper sevimli bir karakter olduğu için Amerika ve Avrupa'da gençler arasında popüler olabilir, hatta çocuklar için peluş oyuncaklarını bile çıkarabilirler Chopper'ın🤭 diğer Chopper temalı ürünlerden bahsetmiyorum bile, (tişört, poster, etiket vs) bu da fırsatı kâra çevirmek demek, böylece gelecek sezonlar için daha çok bütçe ve daha çok Netflix abonesi demek olabilir.

Evet One Piece sayesinde live action olayı ciddiye alınır umarım, eğer gerçekten de kâr etmek istiyorsa platformlar, yoksa Hollywood film/dizi sektörü ciddi düşüşte insanlar bıktı artık birbirinin aynısı Marvel uyarlamalarından ve ortaçağ da geçen fantastik tarzı yapımlarından. Onlar için iyi bir fırsat olur anime uyarlamaları.

Bilmiyordum bunları 😲 evet belki de imkansızı başarmış olur sınırlı bütçe ile full CGI gerektiren bir dizi karakteri yaparlarsa ve Chopper sevimli bir karakter olduğu için Amerika ve Avrupa'da gençler arasında popüler olabilir, hatta çocuklar için peluş oyuncaklarını bile çıkarabilirler Chopper'ın🤭 diğer Chopper temalı ürünlerden bahsetmiyorum bile, (tişört, poster, etiket vs) bu da fırsatı kâra çevirmek demek, böylece gelecek sezonlar için daha çok bütçe ve daha çok Netflix abonesi demek olabilir.

Evet One Piece sayesinde live action olayı ciddiye alınır umarım, eğer gerçekten de kâr etmek istiyorsa platformlar, yoksa Hollywood film/dizi sektörü ciddi düşüşte insanlar bıktı artık birbirinin aynısı Marvel uyarlamalarından ve ortaçağ da geçen fantastik tarzı yapımlarından. Onlar için iyi bir fırsat olur anime uyarlamaları.
Şimdiden oyuncak ve kıyafet satışı yapıyorlar. En son Zara ile çocuk giyimi satışı başlamış sanırım.

Bunu gören @justahuman
Beklediğim gibi sadece Oda'nın mesajıymış diyecektim şaşırdım açıkçası. 😮

Sadece 2 hafta sonra 2. sezon onayı geldi.
Bunun örneği var mı varsa ne kadar var bilmiyorum. Genelde 1-3 ay gibi geliyor sanırım. Ortalığı kasıp kavuran Wednesday için bile öyle oldu.

İzlenmelerde iyi olsa da zirveye yakın bile değil.

Ya Netflix'in genel düşen izlenmelerin çok üstünde performans göstermesi sebebiyle böyle bir karar alındı, (mevsimsel sebepler veya genel manada azalan netflix izlenme oranları) ya da sosyal medya hesapları şimdiden zirveye oynaması sebebiyle, izleyenlerin büyük kısmının "Korsan" yayınlarla (🏴‍☠️ :a:🏴‍☠️) izlemesine rağmen etkileşimler ve ürün satışları ile köşeyi döneriz diye düşündüler.

Sezonlar arası çok süre olmasa iyi. Yoksa Nami'yi oynayan arkadaş hikaye bitene kadar obasan kategorisinde biri olacak.
12-18 ay içerisinde hazırlayabiliriz dediler. Ama grev de var. Senaryo zaten hazır muhtemelen. Ne olur ne olmaz diye oyuncu araştırmalarına da başlamışlarsa vs. süre iyice kısalabilir.

Ama grev bitmeden üretime geçemezler muhtemelen. Öyle ya da böyle 2 yılı rahat bulur gibi. Çok erken gelmesine de gerek yok. Yeter ki kötü olmasın.

İlk sezon zaten çok eksikleri vardı. İkinci sezon daha zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık