Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 68 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    213
Öyle güçlü ve heybetli bir adamı kadın yapmak mutlu olunacak bir şey mi bilemedim sdfsdfd

Gol D Roger'ın idamına katılan kadını Luffy ile dövüşürken düşündükçe beni bir gülme alıyor kldkmsdm. Yanlış anlaşılmasın erkek haline alıştık ya Croco'nun ondan. Alvida erkek olsa o da garip dururdu mesela.

Öyle güçlü ve heybetli bir adamı kadın yapmak mutlu olunacak bir şey mi bilemedim sdfsdfd

Gol D Roger'ın idamına katılan kadını Luffy ile dövüşürken düşündükçe beni bir gülme alıyor kldkmsdm. Yanlış anlaşılmasın erkek haline alıştık ya Croco'nun ondan. Alvida erkek olsa o da garip dururdu mesela.
Ben mutlu olmama açıkçası. Hele hele Luffy'nin annesi çıkarsa çok tutarsız olur bence. Önceden kadın olduğu yöndeki düşünceler temelsiz olmadığından şaşırmam sadece o kadar. Yoksa ne Luffy'nin annesi çıkmasını ne de kadın çıkmasını istemem.

Ama @Wataame Daisuki mutlu olurdu diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim : ))

Ben mutlu olmama açıkçası. Hele hele Luffy'nin annesi çıkarsa çok tutarsız olur bence. Önceden kadın olduğu yöndeki düşünceler temelsiz olmadığından şaşırmam sadece o kadar. Yoksa ne Luffy'nin annesi çıkmasını ne de kadın çıkmasını istemem.

Ama @Wataame Daisuki mutlu olurdu diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim : ))

Bana bunlar sadece bir spekülasyondan ibaret gibi geliyor açıkçası ya da Oda bizi trollüyor da olabilir 🤣

Yeni sezon ne zaman ben Taz Skylar'ı özledim :(
Ben deeeee🥺 genelde kadınlar Zoro'yu oynayan adama (Mackenyu) aşık olmuşlar ölüp bitiyorlar ama ben nedense Sanji'yi (Taz) daha çok beğendim 😆 🤭 dikkat ettim de adam peruk olmayınca Eminem'in gençliğine benziyor, Sanji olmasaymış Enel i oynayabilirmiş ileride gayet :)

Yeni sezon ne zaman ben Taz Skylar'ı özledim :(
2. hafta verilerini de yayınlamıyorlar ki şöyle izlenme oranlarından boş boş yorum yapalım : ))
Zaten ilk hafta verisinde sadece 4 günlük verisi vardı OP'in. Ve 140M saatti.

---

Normalde 10 bölüm olacaktı ilk sezon malum. Son iki bölüm LogueTown arcına ayrılacakmış ancak bütçe yetmemiş ve zaman da kısıtlıymış.

Bununla birlikte şöyle bir şey demiş Steven Maeda;

Steven Maeda: Sanırım en zor kısım senaryoları doğru yapmaktı. Bunları Netflix için doğru şekilde yapmak, Oda-san için doğru şekilde yapmak, bizim için doğru şekilde yapmak.

Bundan şöyle bir şey anlıyorum:

Oda için doğru yapmak: Romantizm yok, oyuncuların geçmişi gösterilecek vs.
Netflix için doğru yapmak: Min. siyahi oyuncu sayısını karşılamak
Yapımcılar için doğru yapmak: Mihawkı parlatıp Shanks ve tayfasına itibar suikastı düzenlemek :artiz:

2. hafta verilerini de yayınlamıyorlar ki şöyle izlenme oranlarından boş boş yorum yapalım : ))
Zaten ilk hafta verisinde sadece 4 günlük verisi vardı OP'in. Ve 140M saatti.

---

Normalde 10 bölüm olacaktı ilk sezon malum. Son iki bölüm LogueTown arcına ayrılacakmış ancak bütçe yetmemiş ve zaman da kısıtlıymış.

Bununla birlikte şöyle bir şey demiş Steven Maeda;

Steven Maeda: Sanırım en zor kısım senaryoları doğru yapmaktı. Bunları Netflix için doğru şekilde yapmak, Oda-san için doğru şekilde yapmak, bizim için doğru şekilde yapmak.

Bundan şöyle bir şey anlıyorum:

Oda için doğru yapmak: Romantizm yok, oyuncuların geçmişi gösterilecek vs.
Netflix için doğru yapmak: Min. siyahi oyuncu sayısını karşılamak
Yapımcılar için doğru yapmak: Mihawkı parlatıp Shanks ve tayfasına itibar suikastı düzenlemek :artiz:

Maeda'ya sözüm yok o hangi tarafta bilmiyorum ama Mihawk fanboyu Matt Owens'tan ne beklersin ki başka 🤷🏼‍♀️ Tabii ki Shanks'ı kötü göstercek 🤣

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık