Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Don Krieg'i Grand Line'de Mihawk hallediyor, Zoro vs Mihawk Baratie'de olmuş olsun gibi işleniyor, Arlong Baratie'de Luffy dövüyor ve Sanji onu sudan orada çıkartıyor. Sadece Luffy'nin KK olma isteği kısmı sabit galiba gerisi çorba olmuş.
Nami'nin yardım istediği yer ve tayfanın Arlong Park'a yürüdüğü sahne kısa da olsa var ama?

Nami'nin yardım istediği yer ve tayfanın Arlong Park'a yürüdüğü sahne kısa da olsa var ama?
Mihawk'ın Zoro'yu kestiği sahne de kısa ama var. Senaryoyla epey oynamışlar. Bildiğimiz karakterler var ama farklı işleniyor. Ya en çok takıldığım gözlem haki toptancısı Mihawk ve Garp nasıl olur da Koby'nin kapı arkasında olduğunu hissetmez konuşurken.

Mihawk'ın Zoro'yu kestiği sahne de kısa ama var. Senaryoyla epey oynamışlar. Bildiğimiz karakterler var ama farklı işleniyor. Ya en çok takıldığım gözlem haki toptancısı Mihawk ve Garp nasıl olur da Koby'nin kapı arkasında olduğunu hissetmez konuşurken.
Garp zaten aşırı ciddiydi dizide adamı öyle göstermişler ki sanki torununa düşman gibi, hiç gülmüyor ve espirili yanını yok etmişler adamın. Bir de Hasır Şapka tayfasına saldırıyor adam ki bu sahne bildiğim kadarıyla ne mangada ne animede var. Ama yine de yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar, Death Note ve Cowboy Bebop facialarından sonra o kadar iyi geldi ki.

Garp zaten aşırı ciddiydi dizide adamı öyle göstermişler ki sanki torununa düşman gibi, hiç gülmüyor ve espirili yanını yok etmişler adamın. Bir de Hasır Şapka tayfasına saldırıyor adam ki bu sahne bildiğim kadarıyla ne mangada ne animede var. Ama yine de yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar, Death Note ve Cowboy Bebop facialarından sonra o kadar iyi geldi ki.
Garp'ın işlenişi makul bence. Sinirlenip sinirlenip peşine gülmesi hoşuma gitti karakteri yansıtmaları açısından.

Eski bölümleri mangası okumadım ama animede aynı dizide olduğu gibi Garp, Haşır Şapkalara eliyle gülle atıyordu. Water7 sonrasındaydı sanırım.

Her bölümü atlaya atlaya max 3-5 dk da iyiki bitirmişim.Malum yerlerden indirdiğim data ya acıdım resmen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık