Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Yani bir sürü uyarlanabilecek güzel sahne ve detayı koymamayı tercih etmişsiniz, olabilir eyvallah. Bari Luffy'nin Nami'ye şapkayı taktıktan sonra göğe bakıp bağırdığı sahneyi de daha gerçekçi bi tepki ile değiştirseydiniz. Tüylerim cringeden diken diken oldu o kısımda. :D
Naminin esas çaresizliği de köyün her şeyi bildiğini öğrenmesi ve onların artık -namiye de bu yanlış yapıldığı için- ölümüne savaşmaktan başka bir yol olmadığından arlong parka yürümeleri yüzündendi aslında. Tayfa arasındaki bağın temeli olan olayların hepsini mahvetmişler kısacası.

Usoppun çocuk tayfasını da görmek isterdim bu arada.

Son düzenleme:
mihawk vs zoro gayet iyiydi . shanks vs dağ haydutları ve shanksi n luffy i kurtarışı çöptü
Mihawk kiralık katil gibi Luffy'yi öldürmeye geliyor. Yetmiyor Zoro için yoldan geçen biriymiş gibi hiç şaşırmadan düello teklif ediyor ki Zoro normalde şaşırıyordu bu kadar erken olmamalı diye. Dizide bu his hiç yok Mihawk'ın ağırlığı verilmemiş. Neyse şafakta buluşup düello yapıyorlar ve Mihawk Luffy iöin geldiğini senaryodan silmişcesine çekip gidiyor. Yahu orjinal senaryo gayet iyiyken ne diye böyle bir şeye girişilir ki sinirlerim zıpladı gece gece :)

Öyle de, oyuncular yaş alacak bu süreç içerisinde ve grev nedeniyle diğer sezonlar arasında kayma olacağı için (2.sezondan sonraki her sezon birer sene beklerlerse) oyuncuların görünümünde illa ki değişiklik olacak sonsuza kadar genç kalmayacaklar sonuçta bunu nasıl halledecekler bilmiyorum.
Ne grevi? Ben olayı kaçırmışım

Zoro'nun aktörü Makkenyu'nun (真剣佑) ismi üç kanjiden oluşuyor: hakikat (shinjitsu), kılıç (ken) ve yardım (yuu). Sonny Chiba tarafından verilen bu ismin anlamı "hakikatin kılıcını kullanan ve insanlığın yanında duran kimse" (ikinci kısımda hatam olabilir, emin olamadım) demekmiş. Bildiğim kadarıyla paylaşan arkadaş Japonca bilmiyor, kanji kısımları doğru ama isminin anlamında sorun olabilir (onun da ilk kısmından eminim ama devamını anlamadım). Japonca bilenler için ismini açıkladığı videoyu ikinci spoilera bırakıyorum.
"Zoro'yu oynamak kaderinde var." demiş, gerçekten de öyle. :D

Belki burada konuşulmuştur, öyleyse ben kaçırmışım. Adam Sonny Chiba'nın oğluymuş. Tanımayan pek yoktur ama varsa diye atıyorum: Kill Bill'deki Hattori Hanzo reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık