Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 68 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    213
Her arc bossu Sanjiyi bir posta dövmüyor mu?
mesela? yanlış hatırlıyorsam düzelt lütfen. Big mom dövmedi sanırım, Kaido da dövmedi, Ceaser da dövmedi, Hody jones da dövmedi, Crocodile da dövmedi, Rob lucci dövmedi, kaptan kuro da dövmedi, Arlongla dövüştü sanırım, Kizaru zaten herkesi dövdü, Doflamingo ile kapıştı, bu kadar sanırım eksiğim varsa düzelt. Sanji küçümsemesi çok garip toplulukta yaw

mesela? yanlış hatırlıyorsam düzelt lütfen. Big mom dövmedi sanırım, Kaido da dövmedi, Ceaser da dövmedi, Hody jones da dövmedi, Crocodile da dövmedi, Rob lucci dövmedi, kaptan kuro da dövmedi, Arlongla dövüştü sanırım, Kizaru zaten herkesi dövdü, Doflamingo ile kapıştı, bu kadar sanırım eksiğim varsa düzelt. Sanji küçümsemesi çok garip toplulukta yaw
Sanjinin onların karşısına çıkacak kapasitesi olmadığı için başkalarından dayak yemiş gmfjfm.

Diziyi genel olarak beğendim. Ama bence East Blue sagayı ortasından başlatmak en iyisi olacaktı. Zoro ile Luffy arasındaki bağı iyi işleyemediler ben olsam o kurguyu değiştirir direkt Baratie'den başlardım diziye. Villian olarak da Arlong değil Smoker'ı tercih ederdim. Sezonun galip gelerek bitmesinden ise korkup kaçarak bitmesi daha merak uyandırıcı olurdu ilk kez izleyenler için.
Bence East Blue'dan sonrası çok iyi olacak en azından Baroq Works ana teması üzerinden ilerleyecek konu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık