Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
🤣🤣🤣🤣 belli zaten Helmeppo reis az squat çalışmamış 😆 Zoro'nun odaya dalması da ayrı bir komik:hhh: :hhh:
Herif bana aynı game of t. daki kraliçeyi beceren cılız lanisterı hatırlattı saçlar filan döt de benziyo gördüğüm dötü unutmam da ee,zaten lanisterların kendini beğenmişliği filan da aynı herif aynaya bakıp kendini tatmin ederken zorro odaya giriyo, bi an zorro kötü bişiler yapıcam diyince aha şimdi helmeppoyu harcadılar matmazel nerflix wohoo dediydim de ama o kadar olmadı beklentimi karşılamadı o sahne 3 kılıçla bişiler denenirdi elinde helmepponun sıkı malzemesi varken ah zorro ah.

Herif bana aynı game of t. daki kraliçeyi beceren cılız lanisterı hatırlattı saçlar filan döt de benziyo gördüğüm dötü unutmam da ee,zaten lanisterların kendini beğenmişliği filan da aynı herif aynaya bakıp kendini tatmin ederken zorro odaya giriyo, bi an zorro kötü bişiler yapıcam diyince aha şimdi helmeppoyu harcadılar matmazel nerflix wohoo dediydim de ama o kadar olmadı beklentimi karşılamadı o sahne 3 kılıçla bişiler denenirdi elinde helmepponun sıkı malzemesi varken ah zorro ah.
İnan ki ben de aynısını düşündüm abi🤣 ama bu sefer de Oda sensei yakardı Netflix binasını 🔥

İnan ki ben de aynısını düşündüm abi🤣 ama bu sefer de Oda sensei yakardı Netflix binasını 🔥
Ya oda kendisi ero sannin zaten namiye cobranın hamamında şov yaptırıyodu hatta teşekkürler diyince cobra pis yaşlı adam deyişi ahah hala aklımda,sonra thriller barkta görünmez herif namiye neler yapıyodu ohoo, ayrıca momonusekeyle kızların sahnelerini de unutmayalım buralar çokomelli çünkü ehem öhöm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık