Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
İlk 2 bölümü izledim. "Romance Dawn"ın vuruculuğu donuk oyunculardaki düzeltme ve müzik kullanımı ile çok daha iyi olabilirdi. Cidden hiç eklemeden animedeki müzikleri bile kullansalar dizi uçabilirmiş gibi geliyor. Feci kaçan bir fırsat .

Buggy'nin meyvesinin asıl potansiyelini göstermeleri iyi olmuş. Ama kesiş gibi yumruğa da direkt bağışıklı olması olmamış bence. Yine de Buggy genel olarak iyi olmuş.

Diğer bölümleri de izleyelim bakalım.

Bu arada live actionları kıyas olarak aldığımızda elimizde notu bayağı yüksek bir yapım var gibi duruyor. İlk bölümlerin hamlığı sezonun devamında var mı görelim.

Tu Allah kahretsin onu benim aklımda niye öyle bir imaj canlandı mangayı unutmuşum bak.Ben adamlarımla aynı tulumu da giyer aynı kaptan da yemek yerim demeliydi.Demek adam değilmiş.:oleyo:
Fanartlarda belki denk geldiysen aklında öyle kalmıştır. :dd.d Yoksa pantolonunu kar leoparını simgelediği için gizlenmek dışında hiç çıkarmadı. O da Wano'da kimono giydi. :Dd.d

sararak izlediğim kısımlar olmadı değil ama beğendim genel itibarıyla. çerezlik dizi.

manga ile arasında tutarsızlık yok mu? var ama manganın kendisi başlı başına bir tutarsızlık abidesi olduğundan pek takılmadım. netflix üyeliğim olmadığından ingilizce dil seçeneği ile izledim. diziye dair en çok canımı sıkan şey bu oldu.

İlk önce diziyi izleyip sonra animeye ya da mangaya başlayanlar için gittikçe artan bir zevki olacaktır serinin (bilhassa senaryo açısından). Bizim aksimize cereyan eden bir seyir tecrübesi olacak. Biraz düşününce bu iş anime ve mangaya yarar aslında.

İlk önce diziyi izleyip sonra animeye ya da mangaya başlayanlar için gittikçe artan bir zevki olacaktır serinin (bilhassa senaryo açısından). Bizim aksimize cereyan eden bir seyir tecrübesi olacak. Biraz düşününce bu iş anime ve mangaya yarar aslında.
Zaten asıl amaç serinin reklamını yapmak bir yerde. Dizi kaç sezon sürerse sürsün bu yolla batıda bir OP akımı başlatırsa amacına ulaşmış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 16, Ziyaretçi: 60)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık