Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
La Seraph Hancock için "hehehe merak etmeyin pedo olduğunuz anlaşılmaz" diye açıklama yapan adam mı kendisini sınırlayacak, tutacak? :D
O yüzden kültür farkı lafını kullandım işte. Kültürler iyidir kötüdür ama böyle ikiyüzlüce de olabilir. Tıpkı bizim dizilerde alkol, sigara vs gibi şeylerin blurlanıp şiddetin gayet olağanca gösterilmesi gibi.

Aslında kültür doğru kelime olur mu emin değilim. Japon anlayışı desek daha doğru olur.

Oda savunamk için kırk takla atıyorsun yine. Aynen çocuklar için uygun değil diye sınırlıyor kendsini.
Bence sen fazla önyargılı davranıyorsun. Gayet normal bir yorumumu bile buralara çektin, otosansür gibi gayet bilindik bir kelimeyi bile yanlış yorumladın.

Oyuncuda sorun yok gibi duruyor ama iyi bir oyuncunun etkisi ile standart bir oyuncu bir olmaz. Bir tirati Haluk Bilginer'in attığıni düsün bir de ayni tiratı Tamer Karadağlı'nin attığını düşün. Tamer çok sırıtmaz belki ama Haluk gibi duygu vermesi imkansız.
Yani zaten bariz bütçe sorunu yaşayan bir eser için fazla olurdu diye düşünüyorum tek sahne için iyi bir oyuncuya para bayılmak. İyi fikir olur muydu emin olamadım.

Tamamını sonra izleyeceğim sağ olsun Smoker sayesinde bir tık izledik. Luffy fazla zeki ve ciddi kalmış. Ama Zoro çok iyi. Nami'yi de beğenmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık