Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

one punch man okunmadığını söyleyen kimmiş göster bana
Ben
One'nın çizdiğinden bahsediyor bence.
Evet bundan bahsediyorum.

Sonuç olarak manga dediğimiz görsel bir eser tabiki de çizimler önemli. Çizimler önemsizse kitap şeklinde yayınlasınlar ne diye boşa uğraşıyorlar.

Evet OPM webcomic okunuyor ama mangası çok daha fazla okunuyor, şu sitede bile anketini yapsak mangasını okuyanların sayısı webcomic okuyanların sayısını katlar. Solo leveling gibi ortalama bir hikaye bile çizimleri ile satabiliyor kendini. Onun dışında HxH popüler bir mangaydı evet ama animesiyle popülerliğini kaç kat katladı, neden acaba? Şimdiki serilerin bir çoğu da iyi animelerle patlıyor çünkü izleyici, okuyucu iyi bir görselliği çok seviyor bu da çok normal. Kötü bir manga da panellerde neler yaşandığını bile anlayamıyorsun, karışıyor ortalık. Görsel bir üründe görselliğin önemsiz olduğunu söylemek çok absürt bir şey. Hikaye de önemlidir görsellikte. Bazen bazı serileri hikayesi meh olsa bile müthiş görsellikleri için okurken bazen de bazı serileri çok kötü gözükürken muhteşem hikayeleri için okuyabilirsin. Ama başyapıt dediğin eserler iki konuda da çok iyi olmalıdır (bkz. Berserk)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık