Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Hahaha. Yok yav ne parası :hhh: Bölümü çıkarmadan 2 gün önce bana yazın. Bende haber ileteyim ona göre. Bu arada tortuga da hatırladığım kadarıyla ;
@NiTian ErXing @Kuroro @Smoker var. Onlara da sorabilirsin.
Yutup camiasının yükselen isimlerinden de @Capori var. Türk mangasının ilk bölümünü incelemeyi ve tanıtmayı ister bence. Sitede olmayan 1-2 kişi daha var. Onlara da ben haber iletirim.
Kuroro da mı bizim gruptaymis, ilginc

Yine mangamızdan @limpsubishi aracılığı ile çizilen bir panel daha

Hocam panel çok güzel ama bence her paneli buraya atmayın. Bu sitedekiler, bölümün tüm spoilerlarına bakıp, sonra bölüm çıktığında ekstra bir şey yok diye kötüye basan yamyamlar. Sizin panelleri ay ne kadar güzel diye överler ama birinci bölüm çıktığında mangayı yerden yere vururlar neye uğradığınızı şaşırırsınız aman dikkat skdjskdj.

Hocam panel çok güzel ama bence her paneli buraya atmayın. Bu sitedekiler, bölümün tüm spoilerlarına bakıp, sonra bölüm çıktığında ekstra bir şey yok diye kötüye basan yamyamlar. Sizin panelleri ay ne kadar güzel diye överler ama birinci bölüm çıktığında mangayı yerden yere vururlar neye uğradığınızı şaşırırsınız aman dikkat skdjskdj.
Şimdiye kadar sadece ilk sayfa üzerinden paneller paylaştık hocam o yüzden çok spoiler oluyor diyemem ama yine de tavsiyelerinizi dikkate alacağız teşekkürler ??

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık