Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Cidden mutlu olurum. Ben eğitim falan derken 1 yıla anca başlarım manga çizmeye ama şu videodaki adam çok kaliteli çiziyor ve uzun zamandır var. Bunun yanına Omnia da patladı mı sektör gelişir. Cesaret edemeyenler kendine güvenmeye başlar. Birde şöyle çizerlere 3-5 te olsa bişe kazandıracak bir site kurulsa türk çizerler serilerini oradan toplu paylaşsa mis gibi olur.
Bu arada ben daha önce hiç çizim eğitimi almadım yıllarca kendim çizerek/boyayarak öğrendim bir şeyler elimden geldiğince

Bu arada ben daha önce hiç çizim eğitimi almadım yıllarca kendim çizerek/boyayarak öğrendim bir şeyler elimden geldiğince
Ben çizime yeni ilgi duymaya başladım. Son 5-6 aydır. Ve senin gibi küçüklüğümde bu işe girmediğim için hız kazanmak için eğitim şart bana. Bu arada eğitim almamışsın ama anatomik olarak pek yanlışını görmedim çizimlerde. Araştırdın mı bu konuları hiç veya kendi kendine mi öğrendin anatomi?

Ben çizime yeni ilgi duymaya başladım. Son 5-6 aydır. Ve senin gibi küçüklüğümde bu işe girmediğim için hız kazanmak için eğitim şart bana. Bu arada eğitim almamışsın ama anatomik olarak pek yanlışını görmedim çizimlerde. Araştırdın mı bu konuları hiç veya kendi kendine mi öğrendin anatomi?
Kendi kendime öğrendim ama araştırdığımda oldu şimdi dijtal çizime geçince çok daha kolaylaştı her şey

Hiç çalışmaların yok mu, çizimle uğraşanların bir ton çalışması olur genelde.
Dijital olarak var çalışmalarım sadece onun dışında ortaokuldan kalma çizimlerim var onlarda bakarak çizilen çizimlerden. Zaten çizime bir süre ara vermiştim futbol'a başladığım için araya pandemi girince geri döndüm yani yaklaşık 10 11 aydır tekrar çizim yapmaya başladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık