Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

yalann. bu seriye herkes zoro için başlar, aksini diyen yalan atıyordur
İlk bölümdeki Shanks'i çıkar çoğu kişinin seriyi Usopp tayfaya katılmadan bırakacağını düşünüyorum. Ama ispat edemem tabii : ))

Animede malum olaylar 4. bölüme denk geldiği için oraya gelene kadar seriyi bir üç beş kere bırakmıştım : ))

Neyse bu konu nereye gidiyor böyle. Adamlar mesajları beğenmeyi bile bıraktı konuya dönelim artık :D

İlk bölümdeki Shanks'i çıkar çoğu kişinin seriyi Usopp tayfaya katılmadan bırakacağını düşünüyorum. Ama ispat edemem tabii : ))

Animede malum olaylar 4. bölüme denk geldiği için oraya gelene kadar seriyi bir üç beş kere bırakmıştım : ))

Neyse bu konu nereye gidiyor böyle. Adamlar mesajları beğenmeyi bile bıraktı konuya dönelim artık :D
2.Bölüme geçemeden bırakmıştım ilk başta

Shanks ile benzerliği yok(bizce) dememizin sebebi özellikle karakterleri tasarlarken bir başkasına benzemesin diye uğraşıyoruz. O yüzden biri bu şu karaktere benziyor diyince üzücü oluyor ?

Not: Makara yapıyorum yanlış anlaşılmasın zaten yapılan her karakter elbet başka bir karaktere benziyordur

Ben Buggy için başladım televizyonda görmüştüm. Luffy ve ikisi aklımda kalmıştı Zoro'yu hatırlamıyordum bile.

Shanks ile benzerliği yok(bizce) dememizin sebebi özellikle karakterleri tasarlarken bir başkasına benzemesin diye uğraşıyoruz. O yüzden biri bu şu karaktere benziyor diyince üzücü oluyor ?

Not: Makara yapıyorum yanlış anlaşılmasın zaten yapılan her karakter elbet başka bir karaktere benziyordur
tipleme olarak güzel duruyor ya. güzel hikaye de yazarsınız umarım adama. altını dolduran. en beğendiğim bu oldu.

Evo ve Enso kardeş mi?

İsimler benziyor, ikisi de havalı, ikisinin de gözler aynı, ve ben ikisini de pikaçum olarak seçtim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık