Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy vs. Sakazuki

Yo öyle de avuçlayıp durdurmuşluğu da var. Yani hazırlıklı olduğundan karşı durabildi. Bak daha Beyazsakal korsanlarına girmeyen Ace'le berabere kaldı ona rağmen Sakazuki karşısında çok daha sağlam kaldı Sakazuki karşısında. Yani Ace, meyve hiyerarşisinden dolayı böyle ezildi.
Katılıyorum Meyve üstünlüğü olan tek meyve onların ki değil ama bence herhangi üstün olan meyve ve alçak olan meyve karşılaşmasında farkın en fazla hissedileceği 2 meyve bunlar.

Temiz bir vuruş yapıp da sakat bırakmadığı ya da komaya sokmadığı kimse yok. Ben gördüğümü yorumluyorum. Adam Luffy'ye direkt vurmamasına rağmen Luffy az daha ölüyordu.
Luffy ozaman neydiki caylaktı haki nedir bilmiyordu şimdi kaidoya meydan okuyor karşı duruyor hakisinin seviyesi gökyüzünü inletiyor :)

Yo öyle de avuçlayıp durdurmuşluğu da var. Yani hazırlıklı olduğunda karşı durabildi. Bak daha Beyazsakal korsanlarına girmeyen Ace'le berabere kaldı ona rağmen Sakazuki karşısında çok daha sağlam kaldı. Yani Ace, meyve hiyerarşisinden dolayı böyle ezildi.
Jinbe'nin kolu yanıyor, su sayesinde tamamen kopmuyor. Açıkça görebilirsin.

Saka bayağı güçlü adam, Luffy Kaido'yu yendikten sonra bile Akainu'yu kolay kolay alamayabilir. Haki bitmesi sıkıntısını çözmesi lazım. Çünkü dendiği gibi Saka vurursa diğerleri gibi sonradan kalkma şansı az.

Saka bayağı güçlü adam, Luffy Kaido'yu yendikten sonra bile Akainu'yu kolay kolay alamayabilir. Haki bitmesi sıkıntısını çözmesi lazım. Çünkü dendiği gibi Saka vurursa diğerleri gibi sonradan kalkma şansı az.
Kaido ozaman marine savaşında jinbeiyede vursa aynı sonuc olurdu

Normalde şu vuruştan sonra ölmesi lazımdı. Ace'in yediğinden çok farklı değil çünkü.
Bence işte ölmeme sebebi Ace, gibi ateş, yanıyor muhabbeti olmadı. Ace o saldırıda ateş yandığı için öldü gitti. Jimbeide böyle bir saldırıdan 1,2 taneden fazla kaldırmaz vücudu ama daha dayanıklı kalması normal.
Jinbe'nin kolu yanıyor, su sayesinde tamamen kopmuyor. Açıkça görebilirsin.

Karadayken de vücudu suyla mı kaplı oluyor ya da bu sahnenin öncesinde su falan mı almıştı bilmediğimden soruyorum. Bana balık adam dayanıklılığının fark yaratması gibi gelmişti.

Luffy ve Katakuri son aşamada birbirleriyle savaşırken hep geleceği görüp yumruk yiyecekleri bölgeyi hakiyle kaplıyorlardı.

Bu haki muhtemelen magmayı durdurur lakin nereye kadar tutabilir? Dediğin gibi küçük bir dokunuşta bile ağır yara alma riski olan bir meyve magma meyvesi.Ayrıca her yakın hem de uzak menzilli.Yani Luffy belli anlamda Ryou menzili avantajını kaybediyor. Ama içimden bir ses ne dersek diyelim Oda'nın bazı karakterleri palyaçoya döndüreceğini söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık