Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

veritas
bitmeden öle de kaldı

d gray man
güzel gidiyodu sonra final yaptılar asıl düşmanımız sımdı baslıyor felan kont un gücünün hep tahminlerden daha yuksek cıkması yılda 5 bölüm gelmesi felan pişmanım neticede

berkserk
bunda pişman lık degilde nalet gelsin dedigim sonra yeni bölüm gelmiş diye baktıgım bir seridir

bleach
son bölümler cok bozdu öle böle degil cok bozdu tam düzelcek dedik daha da bozdu bozdu da bozdu

Toriko o kadar manga arasında tek.Bleach ilk arc olmasa çok pişman ederdi ama ilk arc en iyi arc'lar arasına girer gerisi 0.

Fairy Tail -. En başta güzel geldi Ejder Avcısı büyücü . Kara loncalar falan sonra seri one Punch Man a döndü . İlk önce Oppai gösteriyorlar. Sonra Natsu gel tek at.
Toriko - Op ile özel bölümünde biraz hoşuma gitti. Sonra bakarım dedim. Ama anladımki çöp oluyor.
Bleach - Serinin başlarını heyecanla okuyup sonralarina doğru göz geçircegim bir seri anlaşılan
Naruto - Söyleyecek kelime bulamıyorum. One Piece ten sonra pek sarcagini sanmam ama boş vaktim olursa saygıdan okurum .

Manhwa ama yine de yazmalıyım, Veritas.
Geçerli sebep olsun ya da olmasın öyle bir son, hatta sonunu geçtim ilerleyişi bile sıkıcı ve klişeydi hatırladığım kadarıyla.

Saymakla bitiremem ama aklıma gelenlerden yazayım.
Crows; hem gerçek dünyada geçip hem de fizik kurallarının ırzına geçen bir seri, sırf Rindaman hatrına okudum, okumaz olaydım.
Eternal Sabbath; hatırlamıyorum(Polat Alemdar'ın İskender'e söylediği şekilde) ama vakit kaybı.
Gantz; FT'ye hentai diyenleri bu seriye alalım.

Detaylandırmak istemediklerim; One Piece(artık okursam Zoro için okurum), Naruto(Hinata'nın hatrına bitti), Bleach, Fairy Tail, Wolfen Crest, Gangsta, Veritas, Breaker, Oldman...

epey epey var ama en son olanlari sayiyim azardan
fairy tail, tamamen pisman oldugum ve zaten biraktigim manga, sayfalarin sadece resimlerine bakiyorum artik, okumaya degmez
ve suana dek en buyuk hayal kirikligi bleach, beklemiyordum, binlerce gizem ve gosterilmeyen bir suru bankai, tarih, vs. vs. hepsi 1 bolumde 10yil time skip ile silip supurdu...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık