Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

Merhabalar. Okuyarak boşuna vakit kaybetmeyeceğimiz mangaları bilsek iyi olur diye düşündüm. Malum bir sürü gereksiz manga dolaşıyor piyasada. Neden pişman olduğunuzu da yazarsanız iyi olur.

Mangada hikaye/konu bulamadım ben kendimce. Herhangi bir şey de sorgulatmıyor insana. Sırf aksiyon ve kesip budama sahneleri var.

Bunu neden okudum ben de bilmiyorum ama bence saçmalıktan başka bir şey değil bu manga. Uzun olsa belki iş yapablirdi ama 8 bölümlük rezalet bir manga. Cinsellik ve satanizm mangası kendisi.

İyi başlamış olsa da fan service yapmaktan başka bir şey yok mangada. Ne doğru düzgün kurgusu var ne de güç dengesi. Baş karakterler tekleyip geçiyor durmadan. Dövüş başlamadan sonucu belli.

Çizimlerini beğenmedim. Muahabbetleri de sıkıcı.
Şimdilik bu kadar. İleride artacaktır eminim :D

The god of High School
Gerçek dövüş sanatları falan var dediler, fantastik dövüş mangalarından da sıkılmıştım bir okuyayım dedim, başta iyiydi, sonra gökten dünyaya tanrılar inmeye başladı, liseliler Cartoon Network'deki Foster'ın hayali dostlar mekanı gibi kendi yaratıklarını yaratmaya başladılar. Dev gibi bir büyücü halkı bir yerden bir yere ışınlıyor, halk gökten inen dev bir yaratık ( tanrı :( ) görüyor, ama bütün bunların bir FİLM ÇEKİMİ olduğunu zannediyor anasını satıyım :D Dövüşler de hep aynı şekil. Ana karakter karşısındakiyle baya bir zorlanıyor sonra sınırlarını aşarak yeniyor. Sonra bizim tip saçlı ana karakter de tanrı falan çıkıyor püüü okumayın zaman kaybı

Son düzenleme:
Yarıda kalmanın lideri olmuş bu seri. Çat diye bırakmış mangakası. Güzel gidiyordu halbuki.

Çok kötü tecavüz sahneleri vardı be. Okuyacaksanız bile sindirerek okuyun. Benim gibi tek seferde değil.

Roronoa Zoro

Fairy Tail:
5-6 sene önce güncele kadar okumuştum. Seriden bi' bok olmayacağını anlayınca direkt bıraktım. Hayatımda harcadığım en gereksiz süreydi sanırım okuyarak geçirdiğim zaman.
Gantz:
Başlarda çok sağlam, sonradan Naruto kadar olmasa da sıçmış bir seri. Seriyi bir felsefeye, plota oturtur diye bekliyorsunuz, olabilecek amaçsız, en saçma şekilde bitiyor. Meğersem sadece sex ve aksiyon varmış. Her şey bundan ibaretmiş.
Naruto:
Shounen Jump tarihinin gördüğü en büyük fail. Hunter x Hunter'ın verdiği aralar senelere çıkınca serinin sevgi pıtırcığına dönüşmesi düşündürücü.
Berserk:
:(
Aklıma gelen bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık