Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Okuduğunuz veya Okumaya Devam Ettiğiniz Webtoonlar

Beğendiğiniz veya potansiyel gördüğünüz seriler hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    114
Hepsi hakkinda az cok fikrim var nerdeyse. Ekstra The legendary moonlight sculptor'da var. Dice'nin herkese zar vermesi o seriyi biraktirmisti. Bastard'in bitmesiyle yapimcisi yeni bir tane daha yapmisti sanirim. Yeni bir gerilim tarzi bir webtoon. ToG bolum biriktiriyorum sonra basa alip tekrar okuyorum.
ToG webtoonlarin en tepesinde bana gore.
Webtoon uygulamasi digerlerine gore daha az internet yedigi icin bos vakitlerde bu uygulamadaki cogu webtoona bakasi geliyordu insanin.:oleyo:
Renkli renkli anime gibi oluyor.

Son düzenleme:
Live with Yourself! fazlasıyla beğenerek okuduğum bir webtoon. Bir kişinin şimdiki hâli, yarınki hâli, bebek ve yaşlı hâli olmak üzere dört kişi beraber yaşamasını konu edinen; zaman yolculuğu etkilerini işleyen bir komedi serisi.

Son olarak bir 30 bölüm civarı Solo leveling okudum. Seri Legendary Moonlight Sculptor ve Gamer benzerlikleri barındırsa da acımasızlık ve kabullenme bakımında bahsettiğim serilerden ayrılıyor. Fakat
Oyuncu
olmasından ötürü potansiyeli sınırsız gibi. Bu da benim biraz hoşuma gitmedi maalesef. Fakat eğlenceli seri gideri var.

Legandary moonlight scalptor sezon 3 bolum 1

Valla karakterin adi faul zaten.weed-esrar diye isim mi olur...ve cizim degismis sanirim cizer degismis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık