Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Okuduğunuz veya Okumaya Devam Ettiğiniz Webtoonlar

Beğendiğiniz veya potansiyel gördüğünüz seriler hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    114
Feng Shen Ji webtoon değil, öncelikle bunu bildireyim.
Trace serileri iyidir, webtoongarden çeviriyordu.
Legendary moonlight sculptor'un kahramanı alışılmışın dışında, ilk çıktığında webtoonu 10-15 bölüm okuyup novelden devam ettim. Vakit bulursam ilerde çevirisine yardımcı olmak isterim.

Ekleme: Bir zamanlar Hive okumuştum, devam ediyor olması lazım, bu da güzel bir seri.
Novelinin çevirisine mi? :D Çevirmenlere iletebilirim istiyorsan. :D

Anketle ilgili olarak sıralama mı yapıyoruz niye üç tane hakkımız var onu merak ettim.

The GoH garip bir hal almıştı bir yerden sonra. Hani ilk başta dövüş sanatları için okumaya başlamıştım, içimde Breaker'dan kalma bir boşluk vardı ama sonra seri istediğim yerden saptı maalesef.

The Gamer ilk bölümlerinden beri takip ettiğim bir seri. Umut gönlümün ekmeği umar ha umar umar diyor ve geçiyorum.

Feng Shen Ji listede olmamalıydı ama onun olduğu bir listede oy vermemek ayıp olurdu. :D

Tower Of God, hikaye derinliği açısından One Piece'i katlar katlar bir daha katlar. Yazar-çizerin hikayeye verdiği önem her fırsatta ön planda. İnce ince dokuyor seriyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Noblesse'ye uzun süren ara sırasında ara vermiştim. Olayları hatırlamam için en azından bi 50-60 bölüm geriden başlamam lazım ama yemiyor. Yine de tavsiye ederim.

Listede olmayanlardan LMS'yi tavsiye ederim. Güzeldir.

Bastard'a da biriksin öyle başlayayım demiştim 85 bölüm olmuş.

Anket 3 tane çünkü nasıl söylesem 1 adet olsa Tog alır yürürdü. Elbet okumuşsundur yarıştırmıyoruz be Selim.

Dear nasıl söylesem Zorbalığa uğrayan kardeşinin intikamını almaya çalışan bir abinin hikayesini anlatıyor. Çok mükemmel olmasa da iyi bir seri benim için.

Gamer'ın başları güzeldi. Şu basit şeylerden aldığı leveller falan gayet hoştu.
Onun yarasını Legendary doldurdu benim için.
Yok yahu ben 3 ten fazla olsun dedim, tek olması hiç olmaz.

Trace de eklenebilir, manhaular dahil mi? Konuyu genişlet bence.

Tower of God en iyisi, üstüne tanımam. Bazı yönleri OP'tan daha iyi. Evvela bunu okumanız lazım.

Diğerlerinden takip ettiklerim ise Fsj ve Noblesse. İkisi de çok iyi ama Fsj'nin yeri ayrıdır benim için. İkisini de tavsiye ederim ama.

Yok yahu ben 3 ten fazla olsun dedim, tek olması hiç olmaz.

Trace de eklenebilir, manhaular dahil mi? Konuyu genişlet bence.
Hımm anlıyorum bir kurcalarım o kısmı vakit olduğunda.
Trace'i de aynı şekilde eklerim. Manhaular olsa bence güzel olur. Epikte 1-2 tane denk geldiğim vardı. Bunun gibi bilgisi olan arkadaşlar önerirse güzel bir liste elde ederiz sanırım.

@Count Alucard ilk fırsatta çevrilecekler listesinde 4. sırada, müsait olunca arkadaşlara ulaşacağım.
Aklıma gelmişken Red Storm fena değil ama sonradan renksiz hale gelmesini garipsedim. Crepuscule diye bir seri vardı sanırım, ona da hiç bulaşmayın.

Tower of God okudum, o da bir noktadan sonra zorunlu hale geldi kardeimin dayatmasıyla. @Zahard

Feng Shen Ji bir var bir de ne kadar webtoon sayılıyor bilmiyorum ama.

Onun dışında bir kaç Yuri okudum, onları da yarıda bıraktım diyebilirim, arada açıp okuyordum.

Dear Boy çok zevkli seriydi ya. Kötü adamlar dövüldükçe zevke geliyordum. :D
Tower of God zaten efsane. Onun dışındakileri bilmiyorum. Yorumlarda övülenlerden birini okurum belki yakın zamanda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık