Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Özel Korumalarınızı Seçin

Takım düzeni nasıl olsun?

• Kullanılan toplam oy
    25
Listeden seçim yaparsanız daha keyifli olur.
Beni Koruyacaklar:
Judge , Ichiji , Niji , Yonji , Sanji'nin çorbasına sinek atan eleman.
Bana Saldıracaklar:
Roger , Xebec , Garp , Kaido , Akaiunu
Madem kutsal ejderim, madem istediğim herkesi seçebiliyorum, o zaman: Yamato, Monet, Makino, Vivi ve Perona.
Dünyaya bir daha mı geleceğiz amaaan.. kim saldırırsa saldırsın ben bu korumalarla mutluyum. :s

Sanırım hemen herkes ergenlik döneminde kafasında bu tarz op simülasyonları kurmuştur. O yüzden idmanlıyız bu tarz konularda.

Craker: Sayı avantajı sağlar ve etrafına resmen çelikten duvar örer.
Zoro: Ray daha güçlü ama Zoro hayvanatı yıkım gücü söz konusu olduğu zaman kestirilemiyor.
Law: Teleport yeteneği hayat kurtarır.
Aokiji: Kizaru gevşeğine hayatta canımı emanet etmem. Aokijinin ışık hızındaki buzulları da hayat kurtarır.
Kaido: Yonko seçimi zor olmuş. İkisi de sana hava hakimiyeti katar. Normalde Kaido bir tık iyi güvenlik görevlisi olurken Linlin'in 3 yaveri işi değiştirebilir. Sadece 3 yaveri bile sizi korumaya gücü yetebilir ama ben ejder formundaki Kaido'nun sırtına Craker'in yüzlerce askeri ile binerim. Linlin acıkana kadar yani 5-6 saat hava da oradan orada uçsak dahi yeter. Sonrası Kaido babanın yapacağı şova bakar.
Saf öldürme isteği ile saldırıyorlar. Kizaru ejder Kaido'ya yetişip böğrünü delmek istiyor.

One Piece dinamiklerine göre Zoro,law,sanji,Dragon ve Oda korusun Kk oluyorsun.

Ama ben sadece Akainuyu seçmeye geldim. Diğer 4 fazlalığa gerek yok ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık