Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

İstemsiz öyle duruyor demiyor ki ama, Luffy normal formuna dönemiyor (lastik olmadığı)
Luffy'e laf mı çakıyor nedir Alpa anlamış değilim.

Yani Luffy meyvenin etkisinden kurtulup normal olamıyor mu yada her zaman bunu bilinçli mi kullanıyor. Yada belki lastik dediler buda kendini lastik olarak düşündüğü için hep lastik olarak mı kalıyor. Düşünme hayal vesaire onlara dair bir meyve sonuçta.

Bu bilgi baya önemli. @Master of Puppets Luffy'nin meyvesi soruşturuluyordu mesela. Her zaman insan-kuş formundaymış. Luffy'de herzaman lastik formda olmasının sebebi?
@RedTeroR
@William cutting
@artyomdh
@Montana
@II. Invictus
@carpe d. em
@Skywalker
@Tiksav Lee
@sensey
@Mewtwo
@Feitan
@Kuroro
@Lucky Luke
@Çörekçioğlu Luffy

Beyler toplanın... Aloo. Önemli bilgi.
Eksi artı yazdıracak bilgi var mı usta bana böyle hafif mevzularla gelme, ciddi mevzu olursa çağır.

Bu bilgi baya önemli. @Master of Puppets Luffy'nin meyvesi soruşturuluyordu mesela. Her zaman insan-kuş formundaymış. Luffy'de herzaman lastik formda olmasının sebebi?
@RedTeroR
@William cutting
@artyomdh
@Montana
@II. Invictus
@carpe d. em
@Skywalker
@Tiksav Lee
@sensey
@Mewtwo
@Feitan
@Kuroro
@Lucky Luke
@Çörekçioğlu Luffy

Bu daha önce Vivre card bilgisi olarak bahsedilmiş.
Anladığım kadarıyla kendi isteğiyle sürekli bu formda kalıyor.

Başka örnekler üzerinden gidilirse Sugar'ın meyve kalıcı gençlik veriyordu diye hatırlıyorum. Bayıldığında bile aynı kalmıştı. Kuma'nın patileri kalıcı. Chopper kalıcı. Brook kalıcı. Alvida'nın meyve kalıcı zayıf yaptı diye hatırlıyorum. Var bazı örnekler.

Şimdi retcon sonrası Gorosei'nin dediğine göre yediğinde lastik vücuda sahip oluyorsun. Normal formda bir şey değişmemiş denebilir.

@RedTeroR
@William cutting
@artyomdh
@Montana
@II. Invictus
@carpe d. em
@Skywalker
@Tiksav Lee
@sensey
@Mewtwo
@Feitan
@Kuroro
@Lucky Luke
@Çörekçioğlu Luffy

Bende tam bunu atacaktım. Çok etiket attığından bildirim gelmemiş galiba.

Baya ilginç bilgi. Kuşları böyle etrafa salıyor herhalde. Meyvesinde kimliğini gizliyor olabilir. Çok zekice

@RedTeroR
@William cutting
@artyomdh
@Montana
@II. Invictus
@carpe d. em
@Skywalker
@Tiksav Lee
@sensey
@Mewtwo
@Feitan
@Kuroro
@Lucky Luke
@Çörekçioğlu Luffy

Zoan kullanıcıları melez formundayken sanırım kendileri istemedikçe hiç bir şey onları insana döndüremez, Lucci, Ennies Lobby'de bilincini kaybettiğinde bile melez formunda kaldı aynı şekilde Chopper denize düştüğünde bile melez formundan geyiğe dönmüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık