Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi

Merhaba sevgili korsanfan ailesi yıllardır burdayım ama genelde okuyucu modunda takılıyordum. Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırlıyorum. Bana fikirleriniz ile yardımcı olur musunuz? İnternette liste var ama bir yerden sonra tıkanıyor. Sizin sahsi tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Şöyle söyleyeyim farzedinki 1 yıllık ömrünüz var. ( Allah korusun sizlerden uzak. ) Fikirlerini ve tavsiyelerini sunanlara şimdiden teşekkürler.
Öncelikle umarım iyisindir 10 temmuzdan bu yana girmemişsin, ola ki gelirsen, bu yapılacaklar listesin de çok şey ulaşılabilir.
Benim mutlaka yapacağım, Yelkenli ile Okyanus geçişidir. Denizin uçsuz bucaksızlığında hedefine ulaşmak rüzgarı beklemek, Issızlığın içinde Dalgalar sağanaklar fırtınalar üstünde yol almanın verdiği o eşsiz hisler. İnsanın gerçek benliğini bulduğu ender anlardan biri.

Öncelikle umarım iyisindir 10 temmuzdan bu yana girmemişsin, ola ki gelirsen, bu yapılacaklar listesin de çok şey ulaşılabilir.
Benim mutlaka yapacağım, Yelkenli ile Okyanus geçişidir. Denizin uçsuz bucaksızlığında hedefine ulaşmak rüzgarı beklemek, Issızlığın içinde Dalgalar sağanaklar fırtınalar üstünde yol almanın verdiği o eşsiz hisler. İnsanın gerçek benliğini bulduğu ender anlardan biri.
Teşekkür ederim sorduğun için iyiyim ve listemi gerçekleştirmeye devam ediyorum fazla zamanım kalmadı.fikirlerin için tekrar teşekkür ediyorum.

Ben bu listemden birini tamamladım perşembe günü. Kepçe kovasıyla çukura in-çık yaptım. Biraz daha derin olsa daha zevk verirdi ama 3.5 metrede güzeldi yani. :) Tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık