Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken Dizi ve Filmler

Haklısın 2. sezondan sonra çöp kesinlikle ama ilk sezonu kesinlikle izlenmeli. Sylar gibi orjinal bir kötü karaktere az rastlanır. Birde Hiro gibi sempatik bir japon var sırf bu ikisi için bile izlenir.
Ana karakter Hiro'ymuş zaten sonradan öğrendim ben :D Dediğin gibi Sylar en sevdiğim kötü karakterlerdendir. Bir de Voldermort'u çok severim adam ekmeğini taştan çıkarmış değerini bilen yok.

Ana karakter Hiro'ymuş zaten sonradan öğrendim ben :D Dediğin gibi Sylar en sevdiğim kötü karakterlerdendir. Bir de Voldermort'u çok severim adam ekmeğini taştan çıkarmış değerini bilen yok.

Böylesine orjinal muazzam 2 karaktere sahip, onlarca harika yan karaktere sahip bir dizinin senaryosunu nasıl olurda berbat ederler anlamak imkansız. Bu dizi efsane olmalıydı.

Gerçi yeni senaryo ile 2.kez çekileceği söylentileri var inşallah doğrudur.

Arkadaş Transformers nedir yahu?Benimde sevdiğim bir filmdir hatta bir ara Optimus'un avatarını kullanıyordum ancak iyi bir film takipçisine pek birşey katmaz.Beklentilerini kesinlikle karşılamaz.Gerek oyunculuklar gerek senaryo.Yalnızca görüntü epey iyi.İlk iki filmde Megan Fox ondan sonrasında Rosie Huntington-Whiteley oynayınca kendini izlettiriyor:D
Pek dizi,film izlemem ancak 12 kızgın adam filmini önerebilirim.Tam bir başyapıt.Epey bilindik bir film.Belki izlemeyenler vardır.
Onun dışında en son izlediğim One Flew Over the Cuckoo's Nest filmi var.O da şahane.

Arkadaş Transformers nedir yahu?Benimde sevdiğim bir filmdir hatta bir ara Optimus'un avatarını kullanıyordum ancak iyi bir film takipçisine pek birşey katmaz.Beklentilerini kesinlikle karşılamaz.Gerek oyunculuklar gerek senaryo.Yalnızca görüntü epey iyi.İlk iki filmde Megan Fox ondan sonrasında Rosie Huntington-Whiteley oynayınca kendini izlettiriyor:D
Pek dizi,film izlemem ancak 12 kızgın adam filmini önerebilirim.Tam bir başyapıt.Epey bilindik bir film.Belki izlemeyenler vardır.
Onun dışında en son izlediğim One Flew Over the Cuckoo's Nest filmi var.O da şahane.
Sen yazana kadar farketmemiştim. Transformers film diye kabul gördü bi de listeye mi girmiş. :/ 5. Sırada. :eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık