Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Yahu çıksın Luffy'nin ihtiyacı olan 10 dakkayı ona çıkarsın sonra Luffy uyanışla Kaido'yu hallaç pamuğuna çevirsin sorun yok. Ama o Kid'in Kaido'dan en azından bi kere kan alması şart. Kaido'ya bir tane çakıp "Ulan it, sen nasıl benim sağkolumu sahipsiz sanırsın" demesi şart.
Hele şu Mama'yla olan kepazeliğinden sonra Law'un alacağı ödüle yaklaşabilmesi için bir aksiyon alması gerektiği kabak gibi ortadayken Oda göndersin işte çatıya.
Sanmam, o on dakikayı en son Yamato kazandırdı, yani daha kaç kişi Luffy'nin haki toplamasına yardım edecek? Hikayecilik konusunda bahsettiğimiz adam Oda, malesef bu anlattıklarının onun umrunda olacağını sanmıyorum. Eğer böyle hassasiyetleri olan, yani tutarlı olmak gibi dertleri olan bir adam olsaydı bambaşka bir hikaye okuyor olurduk.

Sanmam, o on dakikayı en son Yamato kazandırdı, yani daha kaç kişi Luffy'nin haki toplamasına yardım edecek? Hikayecilik konusunda bahsettiğimiz adam Oda, malesef bu anlattıklarının onun umrunda olacağını sanmıyorum. Eğer böyle hassasiyetleri olan, yani tutarlı olmak gibi dertleri olan bir adam olsaydı bambaşka bir hikaye okuyor olurduk.
Kid'i düşürdüğü durum ortada. Adamı Luffy ile kıyaslamıyorum tamam artık da madem kral hakisi var, Law'un yanında bu kadar basiretsiz durmasın bari.
Law, Dressrosa'da Luffy'nin yanında savaşırken bile bu kadar iradesiz gösterilmedi yahu. Bari Law kadar olsun adam.

Kid'i düşürdüğü durum ortada. Adamı Luffy ile kıyaslamıyorum tamam artık da madem kral hakisi var, Law'un yanında bu kadar basiretsiz durmasın bari.
Law, Dressrosa'da Luffy'nin yanında savaşırken bile bu kadar iradesiz gösterilmedi yahu. Bari Law kadar olsun adam.
Sadece Kid değil, Mama'da bi hayli isteksizdi, o da hiç bir şey göstermedi. Koca imparator uyanış göstermedi, oda yetmiyor gibi kral hakiki sadece Page One üzerinde kullandı... Şaka gibi savaştı Mama ve Kid-Law karşılaşması. Umarım söylediğin gibi olur ama sanmıyor, Oda'da o kabiliyet yok.

Takmış bana kafayı sapık gibi her hafta benim puanımı bekliyordu. :D

Oğlum o kadar puanımız yendi gıkımızı çıkarmadık ne dediyse yaptık. Herif belaltı vurunca belaltı vuruyon dedik diye nedir bu rerörö.
İyiki acıdık gitmiyoz üstüne. Arc sonu ödüller açıklanana kadar takıl takılabildiğin kadar nasılsa ondan sonra 1 ay ağlaya ağlaya girecen bu foruma.
Oğlum uzatma layn kendi kendinize rolleniyonuz anca. Çekecem kulağınızı. Ağlıyodun o iddia konusunda da hatırlıyoz.

Bende yazayım belki yaklaşırım
Luffy = 3.5 milyar beri
Law = 2.9 milyar beri
Kid = 2.7 milyar beri
Zoro = 1.4 milyar beri
Sanji = 1.3 milyar beri
Killer 900bin beri
Yamato = 1.1 milyar beri
Not = ise yaramaz usopp unda inşallah ödülü düşer
Hadi her şeyi geçtim de Killer'ın ödülünü niye düşürdün:)

Barı ben de sallayayım bir şeyler. Ya tutarsa :dd.d

Luffy = 3.5 M
Law = Postere tam adı yansıtılırsa onunda etkisi olacağından 3.1 M
Kid = Arayı fazla açık tutmaz mangaka 3 M
Zoro= 2-2.5 M
Sanji= 1.7-2 M
Killer = 1 M
Bu rakamlar hayal, Luffy 5 Milyar Beri ödül alsa şaşırmam ama Law ve Kid için aynısı geçerli olmaz. Hatırla Dressrosa'da Luffy - Law ittifakı vardı, sonra Luffy WCİ'ye gitti orada da Gang Bege ve Germa 66 ile ittifak kurdu. Şimdi burada da Luffy - Law - Kid ittifakı söz konusu. Burada herkesi bir araya getirenin ve planları kuran kişinin Luffy olduğu düşünülecektir. Kid'in ve Law'ın, Luffy'nin ödülünün yarısını alacağını düşünüyorum. Zaten Wano'ya geldiklerinde Luffy 1.5 Milyar Beri, Law 500 Milyon Beri, Kid 470 Milyon Beri'ydi. Yeni ödülleri de buna göre artış gösterecektir.

Luffy: 4.750 - 5 Milyar Beri

Law: 2 - 2.250 Milyar Beri

Kid: 2 - 2.200 Milyar Beri

Zoro: 1.410 - 1.760 Milyar Beri

Sanji: 1.400 - 1.750 Milyar Beri

Killer: 760 - 890 Milyon Beri

Son düzenleme:
Ne bilim killer 1 milyarlık birşey yapmadı gibi çapsız hawkins i dövdü biraz da çatıda oyalandi zaten tutturmak mesele değil tahmine yaklaşık bir artış olsun hoş olur benim için :)
Hocam orada kastettiğim 900k yazmışsınız da ona ithafen söyledim. Şuanki ödülünden milyonlarca beri düşük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık