Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Oğlum iddiaya girdik. İkimizde iddiamızı söyledik. Ek madde koyuyon diye ağladın. Ben de iddiamı senin için güncelledim. Burda kim gaza geldi geldi kendini parçaladı lan.
Blöf mlöf yok korkma. Kid'in Law'dan daha fazla ödül artışı yaşaması mümkün değil. Onu dedim sadece.
Kid yattığı yerden kalkıp aksiyona girerse durum değişir falan diye ağladın ya onu uzatıyon sandım kusura bakma.

Kid yattığı yerden kalkıp aksiyona girerse durum değişir falan diye ağladın ya onu uzatıyon sandım kusura bakma.
Oğlum orda bi umut Law'a yetişir belki diye dua ediyordum ben. Sen onu ağlama mı sandın, kıyamam :D
Kid'le ilgili illa ağladığım yer arıyorsan bölüm yorumlarına bakman gerekir. "Kalk, Kaido çatıda oraya git" diyordum. Ağlamaya en yakın olduğum yer orasıdır.

Oğlum orda bi umut Law'a yetişir belki diye dua ediyordum ben. Sen onu ağlama mı sandın, kıyamam :D
Kid'le ilgili illa ağladığım yer arıyorsan bölüm yorumlarına bakman gerekir. "Kalk, Kaido çatıda oraya git" diyordum. Ağlamaya en yakın olduğum yer orasıdır.
Uzatma gülüm ben seni ağlatacağım ödüller açıklansın ;)

Wano sonrası;

Luffy 4 b.
Law 2.5 b.
Kidd 2.5 B.
Zoro 1.5 b.
Sanji 1.5 b.
Marco 1.5 b.
Robin 1 b.
Jimbei 750 m.
Yamato 690 m.
Killer 600 m.
Franky 490 m.
Brook 270 m.
Usopp 250 m.
Nami 170 m.
Chopper 1 m.

Teach'den böyle bir hamle beklediğim için ödüller (eğer Teach gelmezse hükümet yonko indirdiğini açıklar zira aksi bir durumda pek çok kişi Luffy'nin safına geçer. Hükümet de bunu bildiği için Kaido'nun düşmesini kendine bağlayabilir):
Luffy 2,0-2,5
Zoro 1,3-1,4
Sanji 1,1-1,3
Jinbe 8-900

Law 1,5-1,7
Kid 1,5-1,7

Teach 4,5-5,0

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık