Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

1.5 m olan ödül sadece bir yonkouyu rezil ettiği için oldu. Eğer 2 yonkouyu yenen tayfanın lideri olursa düşünemiyorum artık. Dragonun ödülünü elinden alırsa şaşırmam :D (Dünyanın en çok aranan adamı). Belki de tüm poly leri ele geçirince böyle bir ünvanı elde eder. One pieceyi de ele geçirince KK olarak anılmaya başlar zaten KK'nın bir ödülü olduğunu düşünmüyorum. Dragon gibi değişik bir ödülü vardır onunda.

1.5 m olan ödül sadece bir yonkouyu rezil ettiği için oldu. Eğer 2 yonkouyu yenen tayfanın lideri olursa düşünemiyorum artık. Dragonun ödülünü elinden alırsa şaşırmam :D (Dünyanın en çok aranan adamı). Belki de tüm poly leri ele geçirince böyle bir ünvanı elde eder. One pieceyi de ele geçirince KK olarak anılmaya başlar zaten KK'nın bir ödülü olduğunu düşünmüyorum. Dragon gibi değişik bir ödülü vardır onunda.
Luffy KK olunca ödüller de büyük ihtimal kalkar gibi sonuçta biz Dünya Hükümetinin yıkılacağını tahmin ediyoruz seri sonunda.

KK'nın ödülü var. Roger'ın ödülü 5,564,800,000 belly.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık