Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Buggy net üç milyar ödül alır. Sebeplerinden bahsetmeye gerek yok. Yıllardır sakladığı dövüş gücünü açığa çıkarmasına gerek bile yok.

Mihawk iki milyar alırsa fanları öpüp başına koysun. Adamın sahip olduğu hiçbir değer yok.

Doffy 1.5 milyarlık adam bildiği politik sırları baz alırsak Doffy’e 3 milyar verseler bile kabulüm ben.

Hancock’a ödül artışı olmaz eziğin birisi. Big Mom’ın tek yumrukta öldürebileceği bir zavallı. Zaten yakalanacak.

Luffy 3.5 milyar görür.

Zoro çok minik küsuratlı 1 milyar alır.

Sanji’ye 800 bin yeter fanları öpsün başına koysun.
Zoro'nun bi milyar aldığı yerde Sanji 800m mi..... Üzdün.

Üye silindi 1004

Ufak bir hollow deliği yüzünden bayılan yurttaşlarla karıştırıyor olmayasın......
Kutu kola şeysi reklam arasıydı. Mr. Prince gerçek güjünü gösterecek.....
Ayak işleri yapan Vergo’ya en güçlü silahını veren kutu kola bağımlısı Germa çocuğuyla Zoro bir tutulamaz. Ayrıca Zoro açlıktan bayıldı.

Luffy Wano sonu 3 milyara yakın.
Doflamingo 1-2 milyar.
Crocodile 700-800 milyon civarı.
Mihawk 1 milyar.

Luffy Wano sonu 3 milyara yakın.
Doflamingo 1-2 milyar.
Crocodile 700-800 milyon civarı.
Mihawk 1 milyar.
Ödülü açıklanmayan kişiler de hiç normal olmayan kişiler. Güçten direkt ödül tahmini yapamıyoruz.

Doflamingo en kötü 1 milyar olmalı. Yonkou 3. adamı gücünde bile olsa, geçmişi, yaptıkları ve bildikleri ile 1 milyarı hakediyor.

Crocodile'dan ise emin değilim. Çünkü Oda bile onun seviyesinden emin değil. Ama gücün yanında ödülüne ekstra ödül katacak özellikleri var.

Mihawk bence en az 1.5 milyar çıkar. Oda onu seviyor ve ayrı bir yerde tutuyor.
Peşine düşen bir ödül avcısı olmadıktan sonra ben ne yapayım bu kadar ödülü. :(
Bence serinin en başlarında ödül avcılığı aklında vardı. Fakat sonrasında kotaramayacağını düşününce işin içine katmadı.

Şöyle birkaç lonca ve tek başına takılan karakterler yaratsaydı sürekli ödül avcılarının bir şeyler yapmasını bekleyecektik. Hiç dövüş çizmeyen sıvacı Oda, Amiral gücündeki bir ödül avcısını seriye hiç yediremezdi.

Ödülü açıklanmayan kişiler de hiç normal olmayan kişiler. Güçten direkt ödül tahmini yapamıyoruz.

Doflamingo en kötü 1 milyar olmalı. Yonkou 3. adamı gücünde bile olsa, geçmişi, yaptıkları ve bildikleri ile 1 milyarı hakediyor.

Crocodile'dan ise emin değilim. Çünkü Oda bile onun seviyesinden emin değil. Ama gücün yanında ödülüne ekstra ödül katacak özellikleri var.

Mihawk bence en az 1.5 milyar çıkar. Oda onu seviyor ve ayrı bir yerde tutuyor.
Evet.O yüzden güce göre değil de hükümete oluşturdukları tehdit seviyesine göre bir çıkarım yapmaya çalıştım tahminlerimde.

Evet.O yüzden güce göre değil de hükümete oluşturdukları tehdit seviyesine göre bir çıkarım yapmaya çalıştım tahminlerimde.
Ödüller gücü oluşturmuyor zaten, ödüller kesinlikle net güç belirtir diyen kişiler çoğunlukta forumda bu beni üzüyor. En son tartıştığım kişi Pekoms'un Bege'den fazla ödülü var diye Bege'den daha güçlü olduğunu iddia ediyordu, halbuki alakası bile yok. Herif kale moduna geçmeden 2 saniyede halletti Pekoms'u.

Aokiji'nin sözü bile açıklayıcı '' Ödüller SADECE gücünüzü değil, oluşturduğunuz Potansiyel Tehlike/Tehditide göz önünde bulundurularak veriliyor '' diyor. Bu sözden en azından %50 %50 gibi bir sonuç çıkarılabilir.

Ayrıca Oda seri başında ödüllerle güç seviyesi kurmaya çalıştı, ama karakterler çoğalınca eline yüzüne bulaştırdı bu ödül-güç mevzusunu. ( Dengeyi iyi kuramadı yani ) . Seri başında ödüller gücü temsil ediyordu ama şimdiki KAFA YAPISINDA ödüller %50 oluşturuyor diyebiliriz gücü, %50'de oluşturmuyor.

Verilmiş ödüllerle güç seviyesi kurmaya çalışmayın yani, birçok yerde hata verecektir bu yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık