Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden?

Oden necidir?

• Kullanılan toplam oy
    189
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catarina Devon'un meyvesi Vegapunk tarafından kopyalanmıştır ve onu bir şekilde Hiyori yemiştir ve aslında bölümde meyve kopyalamanın bahsedilmesinin sebebi Momo değil Hiyoridir. Oda ters köşe yapıyor, çakall. Süper derecede saçma olsa da bir noktada dursun bu yazım.

Oden'i nereden tanıyor/biliyor birebir kopyalamış bilmiyorum ama Catarina Devon geldiyse BB yine meyve peşinde olabilir. Ellerinin belinde olması şaşırtıcı, kılıçları taklit edememiş olabilir.

Bölümde neden durduk yere meyve klonlamadan bahsedildi? Bu da kafa karıştırıcı bir detay. Gönül isterdi ki Devon olsun Teach de savaşa katılsın ama olmayacak.

Çok ucu açık bir durum şöyle ki :

Tokinin meyve yeteneği buna müsait. Ancak buradaki çelişki kazandaki Oden kazanda değilse o kimdi?o güçte biri yok.
Burada Tokinin geleceğe bak Oden demesi, Sengoku ve Akainunun Oden yaşıyormuşçasına konuşması felan bir işaret olabilir.

İkincisi CP0'ın aynı bölümde Vegapunkun muhabbetine girmesi. Bu rastlantıdan öte olabilir, Momonun meyvesi olayı tamam ama Oden için alt yapıda olabilir.

Kanjuro en iyi ihtimallerden biri. Bunları pusuya çekiyor olabilir.

Onimaruyu geçiyorum bilgim yok.

Gerçek olma ihtimali ilk yazdığım ile çelişkili anca olma olasılığı da ucu açık sebeplerden mümkün.

Ben karar veremedim diğer diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık