Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden?

Oden necidir?

• Kullanılan toplam oy
    189
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ame no Habakiri ve Enma 18 yaşında da elinde gözüküyor mangada. Bu kılıç olayı sıkıntı çıkarıyor çok yaşadığı zaman ki bir geçmişten gelme olayına. Sahte olmasını olayını ne gibi bir nedene bağlayabilir hiç bilmiyorum. Olumlu yada olumsuz olarak şu nokta da bir etkisi olur mu.

toki'yi şimdiki zamanda wano'da gördük mü? ben hatırlamıyorum.

belki de hyori bir meyve yemiştir ve oden'i getiren o olabilir.

bir yorumumda devon olamaz demiştim ama şimdi düşününce ellerini beline koyarken devon olma ihtimalini göz ardı edemem ya gerçek ya devon.

Üye silindi 6669

Orochi olabilir. Kehanetde Orochi'nin kınlar tarafından öldürüleceği gibi bir şey söylüyordu. Orochi'nin dönüşüm gücü varsa olabilir.

Oden o kazanda ölmemiş olamaz. Aksi takdirde Efsanevi Saat anlamını tamamen kaybeder. Oda hikayede böyle amatörce bir hata yapmaz. Efsanevi Saat'in o duygu yoğunluğunu kaldırıp çöpe atmasına imkan yok. Pell ya da önemsiz başka karakterler için bunu yapar. Ancak Oden'in durumu onlardan çok farklı. Ace'in ölmemiş olması gibi düşünün.

One Piece'teki önemli karakterlerin ölümlerine şöyle bir bakarsak, her bir ölümün hikayeyi şekillendirdiğini ve diğer karakterleri etkilediğini görürüz. WB, Ace, Roger örnekleri ilk akla gelenler.
Sabo'nun gerçekten öldüğünü hiç düşünmemiştim. Çünkü ölümünün duygusal bir ağırlığı yoktu. Kasıtlı olarak ölüm anı çizilmedi. Sabo ölseydi bu çok daha dramatik işlenir ve Ace ve Luffy'de bıraktığı etkiler gösterilirdi. Oda bundan bilerek kaçındı. Bir Ace'in ölümünün Luffy üzerinde bıraktığı duygusal etkiye ve Luffy'nin karakterini nasıl şekillendirdiğine bakın, daha iyi anlaşılır aradaki fark.

Oden'in ölümü başta Kın'lar olmak üzere birçok kişiye ilham verdi ve ölümü Wano'nun kaderini değiştirdi. Tüm bu altyapı boşuna değildi. Oda bunların üstünü çizmez, mümkün değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık