Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Obito vs İtachi

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    62
@Kadan

Şimdi o kargaya dönüşme olayı havada kaldı ozaman kawarimi no jutsu'da havada kaldı. Önüne gelen kawarimi yapsın yerini değiştirsin olur mu öyle ? Olmaz. oda İtachinin kargasıyla aynı mantık. Dövüşte sürekli karga olamaz yani. Gerçi o genjutsuda olabilir anlık. Bilemiyorum ama Kawarimi neyse kargada o bence.
Kawarimi'ye yine jutsu yapma hızıyla ilgili ıvır zıvır buldu da, bu tepeden düştüğünde kargalarla karşılaştığına tak bağlandı. Seride zaten dinamik yoktu bunun için uzağa gitmeye gerek yok: Kage bunshin no kutsu

Rinnegan'ı kullanana göre değişir. Efektif kullanan Madara boyut ve görünmez kopya yaparken dokunur, Nagato vuramaz.
Zaten rinneganı sadece asıl sahibi kullanabilirmiş tam güçte Madara nın iki rinneganla tam olarak ne yaptığını da göremedik seri de direk planı başlattı rinneganı alır almaz kim bilir neler çıkardı.

Hacı Allah var, düz halini yener ama burda Rinnegan var. Benim kaçırdığım bir farklı durum yoksa Obito'nun kazanması gerekli.
Bak arkadaş diyor ki;
Jinch Obito: Tek.

Beyaz maskeli Jinchuuriki Pathli Tobi: Düşük zorluk alır.

Tek MS Tobi: Orta zorluk alır.

15 yaşındaki tek MS Obito: İki türlü de gidebilir.

Öte yandan zamanında @Rika ’nın da dediği gibi Itachi hakkında hiçbir vsde 0 şans diyemiyoruz, absürt derecede bitirici teknikleri var ama rinneganlı Obitonun yenmesi mümkün tabi.
Ninja dünyasında bilgi güçtür. Biraz bilgi ile Konan bile kol aldı Tobi'den. Itachi gibi bir adama tabii ki tüm sırlarını verirsen ölebilirsin. Bu açıklama vs'yi Itachi'ye vermiyor yani.

Yine Itachi'yi alamam falan demiyor, hakkımda bilgi sahibi olsaydı indirirdi diyor. Bilgi = güç.

Ve bahsi geçen Rinneganlı Tobi.
Adam şimdiye ölmüştüm diyor. Bildiğin Itachi sırlarımı -bu sadece yetenekleri demek değil- bilse beni öldürürdü demiş herif. Kimse farkında bile değilken Itachi zaten tehditle Obitoyu yanına alıyor, Itachi’nin Obitonun gözünü korkutan biri olduğu gün gibi ortada. Naruto evrenindeki herkes Itachi söz konusuysa temkinli olur, olmak zorundadır.

Bak arkadaş diyor ki;

Öte yandan zamanında @Rika ’nın da dediği gibi Itachi hakkında hiçbir vsde 0 şans diyemiyoruz, absürt derecede bitirici teknikleri var ama rinneganlı Obitonun yenmesi mümkün tabi.

Adam şimdiye ölmüştüm diyor. Bildiğin Itachi sırlarımı -bu sadece yetenekleri demek değil- bilse beni öldürürdü demiş herif. Kimse farkında bile değilken Itachi zaten tehditle Obitoyu yanına alıyor, Itachi’nin Obitonun gözünü korkutan biri olduğu gün gibi ortada. Naruto evrenindeki herkes Itachi söz konusuysa temkinli olur, olmak zorundadır.
Söylediğimde absürt bir şey yok? Jinchuuriki God Tobi Itachi'yi rahat alır demekten daha doğal ne var? Rinnegan hali ise 4-5 Kage Level adamla tek vs atıyor. Tek MS'li hali için zaten tek atar ya da kolay alır dememişim. Orta zorluk demişim.

Öte yandan zamanında @Rika ’nın da dediği gibi Itachi hakkında hiçbir vsde 0 şans diyemiyoruz, absürt derecede bitirici teknikleri var ama rinneganlı Obitonun yenmesi mümkün tabi
Ben bu ankette Rinneganlı Obito olduğu için ona verdim. Aynen daha önce de dediğim gibi İtachi buglı karakter, asla şansı 0 olmaz. Rakip güçlü de olsa senaryo kazanmasını gerektiriyorsa kazanır. 3-4 tane karşılaması mümkün olmayan tekniği var. Her adama illa yedirecek diye bir kaide yok ama yediremeyecek diye bir kaide de yok.

Tam da Naruto'da Obito'lu bölümleri tekrar izlediğim dönemde iyi denk geldi.
İtachi, Naruto Evreni içinde en sevdiğim karakter. Bu yüzden tarafsız olmak konusunda çok zorlandım.
Sonuç olarak İtachi kazanır. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık