Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Obi-Wan Kenobi (2022-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 29.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 70.6%

• Kullanılan toplam oy
    17
Son bölüm bayağı bayağı iyiydi. Darth Vader şov izledik resmen. @Kvothe Üçüncü Kız Kardeş'in Anakin'i nereden bildiği açıklandı, tatmin oldun mu?

Daha izlemedim yeni bölümü.Dizi bitince toptan izlerim demiştim ama bölüm iyi diyorsan izleyeyim yeni bölümü.
Bölüm saçma ve mantık hataları ile dolu, ama Vader'ın yaptıkları beni memnun etti. Bir de flashback olarak Obi Wan vs Anakin koymuşlar, o kısımlar da güzeldi.

Yarım saat zaten, hemen bitiyor.
İzledim bölümü şimdi.Flashback mutlu etti beni.Gerçek bir Obi-Wan görmek iyidi.Anakin'de zaten klasik Anakin'di.Oyuncular yaşlıydı normal olarak ama iyi olmuş yine de.Vader'in gemiyi çekmesi ve Reva'yı rahatça yenmeside güzeldi.En güçlü sith olarak bunları yapabilmesi gerekiyor zaten ve burada bunu göstermeleri iyi olmuş.Ama Reva konusunda hiç ikna olmadım.Ya ilk olarak karnına ışın kılıcı girmiş birisi nasıl yaşayabiliyor?Bunu sadece Reva konusunda söylemiyorum.Büyük Engizisyoncu'nun yaşaması ve sonda Reva'nın yine yaşaması da çok saçma.Ama hadi onlar güçte eğitim gördü karanlık tarafın gücüyle hayatta kaldılar diye savunulabilir belki fakat küçücük çocuğun kocaman kılıcı yiyip ölmemesi baya saçma.İkinci olarak Anakin'in kızın numara yaptığını farketmemesi yine mantıksız olmuş.Bir de Vader madem yıllardır biliyordu bu kadının kim olduğunu niye öldürmedi anlamadım.Genel olarak en sevdiğim bölüm oldu iki sahne sebebiyle ama kurgu gerçekten berbat.

İzledim bölümü şimdi.Flashback mutlu etti beni.Gerçek bir Obi-Wan görmek iyidi.Anakin'de zaten klasik Anakin'di.Oyuncular yaşlıydı normal olarak ama iyi olmuş yine de.Vader'in gemiyi çekmesi ve Reva'yı rahatça yenmeside güzeldi.En güçlü sith olarak bunları yapabilmesi gerekiyor zaten ve burada bunu göstermeleri iyi olmuş.Ama Reva konusunda hiç ikna olmadım.Ya ilk olarak karnına ışın kılıcı girmiş birisi nasıl yaşayabiliyor?Bunu sadece Reva konusunda söylemiyorum.Büyük Engizisyoncu'nun yaşaması ve sonda Reva'nın yine yaşaması da çok saçma.Ama hadi onlar güçte eğitim gördü karanlık tarafın gücüyle hayatta kaldılar diye savunulabilir belki fakat küçücük çocuğun kocaman kılıcı yiyip ölmemesi baya saçma.İkinci olarak Anakin'in kızın numara yaptığını farketmemesi yine mantıksız olmuş.Bir de Vader madem yıllardır biliyordu bu kadının kim olduğunu niye öldürmedi anlamadım.Genel olarak en sevdiğim bölüm oldu iki sahne sebebiyle ama kurgu gerçekten berbat.
Vader'ın gemi çektiği yerde ikinci bir gemi yoktan var oluyor, ayrıca Vader'ın gemide canlı kimse olmamasını sezememesi de saçma olmuş. Benim anladığım Vader, Reva'nın çocukken karşılaştığı kişi olduğunu biliyor, hatta ondan da böyle bir hamle yapmasını bekliyordu.

Maul ortadan ikiye bölünüyor hayyatta kalmayı başarıyor, adam öyle bir öfke kusuyorki güç ile yaşama tutunuyor. Işın kılıcı kestiği yeri dağladığı için kan kaybı olmuyor hayati organa gelmez, biraz da güç kullanıldımı hayatta kalmak normal o yara için.

Vader'ın gemi çektiği yerde ikinci bir gemi yoktan var oluyor, ayrıca Vader'ın gemide canlı kimse olmamasını sezememesi de saçma olmuş. Benim anladığım Vader, Reva'nın çocukken karşılaştığı kişi olduğunu biliyor, hatta ondan da böyle bir hamle yapmasını bekliyordu.
Bende dediğin gibi anladım ama yıllardır kadını yanında tutmasını anlamadım.Neticede kadının intikam istediğini düşünmüştür herhalde.Bana mantıklı gelen tek açıklama Reva harekete geçip onu öldürmeye çalışana dek Vader'in bir şey yapmayıp onu kullanması.Dediklerine ek olarak bu ışın kılıçlarının hiç kimseyi kesmemeside komik olmuş.Obi-Wan stormtrooperlara vurup duruyor ama zerre kesilme yok.Zırhlarda güncelleme falan mı oldu anlamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık