Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Kurtadam sandım ama Nobles çıktılar. Aslında benziyorlar da.
Geçiş bölümü sayılır ama en azından Lukedonia da savaş çıkacağını öğrenmiş olduk.

Daha önceden gösterilmişti bu mumya kılıklı herif.
De şu bölümler çabuk geçse, ilk sayfalarda savaş olacağı açıklandıktan sonraki "havadan sudan" muhabbetler aşırıcı sıkıcı gidiyor. Komedi falan da yok. İşte bir utanma olayı vardı da o da ne kadar güldürür. :/
Raizel'i falan da göremiyoruz son bölümlerde. Pff, harbi sıkılmışım. :/

Daha önceden gösterilmişti bu mumya kılıklı herif.
De şu bölümler çabuk geçse, ilk sayfalarda savaş olacağı açıklandıktan sonraki "havadan sudan" muhabbetler aşırıcı sıkıcı gidiyor. Komedi falan da yok. İşte bir utanma olayı vardı da o da ne kadar güldürür. :/
Raizel'i falan da göremiyoruz son bölümlerde. Pff, harbi sıkılmışım. :/
Onları göreceğimize Franky ve Raizel reyizleri görsek yeter. :S

Onları göreceğimize Franky ve Raizel reyizleri görsek yeter. :S
He ya, kaç bölüm oldu reyizleri göremedik.
Aksiyon olsun derdinde de değilim ki. :S
Bu tiplerin muhabbeti de çekilmiyor. Hele bir Rael'in, onlar her geçen gün güçlenirken, ben ne poh yiyom şeklindeki tiriplerini okuyoruz. :\

İhanet eden 6 klan lideri vardı, Raizel 3 tanesini huzura erdirdi kalan 3'ü biri kesin olmakla birlikte bunlar galiba. Yaşları küçük görünmesine rağmen şimdiki liderleri çömez olarak görüyorlar. İlginç...

Bu mezar kaçkını ihtiyar önceki bölümlerde Frankenstein gibi sıradan bir ölümlü böylesi bir güç elde ettiyse benim gibi yüce, kudretli vs.. biri çok daha iyisini yapar diyordu. Lukedonya'yı gözüne kestirdiğine göre aradığını elde etmiş görünüyor. Muzaka'nın öldürdüğü mor izbandutun kaputunu değiştiren kişi bu galiba.

Senaryonun gidişatına ve dahil olan karekterlere bakılırsa Frankenstein'ın çırağının da sahne alması fazla sürmeyecek gibi.

İnşallah bizimkilere iş kalmadan ya da sadece klan liderleri aracılığı ile bu üçünü yenerler. Çok güçsüz görünmeye başladı Lukendonya biraz güç gösterisi yapsa güzel olur.

Pek fazla kanıtım olmamakla birlikte sadece içgüdülerine dayanarak bir numaralı ulunun Frankenstein'ın çırağı olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık