Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Aynen şimdi o baloncuğa baktım öyle diyormuş. Bende nasıl okuduysam Raizel in sözleşmesinden aldığın güç diye anlamışım orayı. Her neyse aynı Roctis in 12. 11. ve 10. uluyla olan sözleşmesi gibi Franky ninde Raziel den bir güç aldığını hep düşünüyordum zaten o yanılttı herhalde. Ama Franky nin gücünün Raizel den gelmediğini duyunca şaşırdılar baya. Zannetmiyorum ki ekstra bir güç almamış olmasın

Edit : Sanırım bende ayılamamışım daha. Mesajını ve daha önce kendi attığım mesajı bile yanlış anlamışım.
Şimdi Franky nin Dark Spear a ve diğer güçlerine kontakt dan önce sahip olduğunu flashbacklar sağolsun biz biliyorduk. Ben şahsen Raizel ile olan sözleşmesinden güç kazandığını düşündüğüm ve Muzaka nın gücünü bile bile öyle bodozlama dalacağını düşünmediğim için öyle bir yorum yapmışım. Yani orda yazan şeyden bağımsızdı o.
Gücünü tam sergilemiyor Raizel'den izin almadan. Bu kontrolü tamamen kaybedip Raizel'i yaralamıştı Raizel bunu kurtarmaya çalışırken. O sıra bağlılık yemini etmişti özür ve teşekkür mahiyetinde diye kalmış aklımda.

Gücünü tam sergilemiyor Raizel'den izin almadan. Bu kontrolü tamamen kaybedip Raizel'i yaralamıştı Raizel bunu kurtarmaya çalışırken. O sıra bağlılık yemini etmişti özür ve teşekkür mahiyetinde diye kalmış aklımda.
Franky kendi üstüne yaptığı deneylerden dolayı kazandığı bir güç var. Onu kontrol etmede sıkıntı yaşamıyor zaten. Asıl kontrolünü kaybettiren şey Dark Spear. Zaten gördüğümüz gibi onuda Franky haricinde kullanıcak insan yok. Lukedonia ya ilk ayak bastığında Dark Spear ı çıkartmaktan bile çekiniyor Franky ama zamanla Ragar ve Gejutel ile yaptığı düellolarla kendini geliştiriyor.

Daha sonra Urokai ile olan vs sinde duygusal patlamadan dolayı Dark Spear bunun kontrolünü ele geçiriyor ve Raizel tarafından kurtalıyor. İşte o yüzdende ona bağlılık yemini falan ediyor ama normal nobleler ile yapılan akitler ortadayken Roctis in yaptığı akitler ortadayken Raizel ile yaptığı sözleşmeden güç gelmiştir diye tahmin ediyorum ben.

Gücünün mühürlenme mevzusu da kontrolünü kaybetmesinden değilde Raizel in yaptığı araştırmaları tehlikeli görmesinden dolayı

Franky kendi üstüne yaptığı deneylerden dolayı kazandığı bir güç var. Onu kontrol etmede sıkıntı yaşamıyor zaten. Asıl kontrolünü kaybettiren şey Dark Spear. Zaten gördüğümüz gibi onuda Franky haricinde kullanıcak insan yok. Lukedonia ya ilk ayak bastığında Dark Spear ı çıkartmaktan bile çekiniyor Franky ama zamanla Ragar ve Gejutel ile yaptığı düellolarla kendini geliştiriyor.

Daha sonra Urokai ile olan vs sinde duygusal patlamadan dolayı Dark Spear bunun kontrolünü ele geçiriyor ve Raizel tarafından kurtalıyor. İşte o yüzdende ona bağlılık yemini falan ediyor ama normal nobleler ile yapılan akitler ortadayken Roctis in yaptığı akitler ortadayken Raizel ile yaptığı sözleşmeden güç gelmiştir diye tahmin ediyorum ben.

Gücünün mühürlenme mevzusu da kontrolünü kaybetmesinden değilde Raizel in yaptığı araştırmaları tehlikeli görmesinden dolayı
Benim yazdıklarımı detaylandırmışsın sadece. :D

360
Lunark ve yanında ki hırbo, Maduk'a Muzaka ve Raizel ile olan karşılaşmadan bahsetmeyecekler gibi bu işin sonunda nelerle karşılaşacaklar, merakla bekliyorum. Lunark'ın ekibe katılması güzel olabilir aslında. :ehe:
Rael'in her zamanki ergenlikleri devam ediyor, şu karakteri bi' sevemedim gitti. :S Regis'in ruh silahını nasıl çağırdığını falan anlamadılar, anlayamadılar. O kısımlarda Frankestein gene yaptı yapacağını. :D
Ve sonda ise yavaştan savaş çığırtkanlığı yapılmaya başlandı. Güzel sayılar geliyor.

361

Konuşma ile geçen bir bölümdü ama Gajutel'in emekliye ayrılma kararı vermesini beklemiyordum. O Regasus'ın Regis'e geçmesini bir anlık bir olay olarak düşünmüştüm, anlaşılan artık resmi olarak Regis'in ruh silahı oldu. Henüz yetişkinlik merasimi yapılmadan ruh silahına sahip olması "yüce divan" da bayağı bir karışıklık çıkarttı ama sonunda Lord Raskreia'nın ruh silahın olmasa da sana ihtiyacımız var demesi. Ve sonra yaşanılan muhabbetler güzeldi. Adam da bunu bekliyormuş zati. :ehe:
Ragar'ın sahnesi, kardeşi hakkında konuşmalar, gülümsemesi ve etrafındakilerin şaşırması vs. :S
Ve can alıcı kısıma geldik, bu Maduk ciddi ciddi dört maymunun Muzaka'yı alacağını düşünmüş ya la. :hhh: Az git ötede oyna demek lazım buna. Muzaka'dan sonra boşalan Kurtadam lordluk koltuğu itibarını kaybetmiş. Böyle çapulculara kalmış ya ne desek boş. :artiz: Lunark ve yanında ki ayının Muzaka hakkında konuşurken, diğer ikisini öldürürken gücünün az bir kısmını kullandı demesi ise beni bayağı bir eğlendirdi açıkçası. Bu yeni yetme veletler kendilerini bir halt sanmaya başlamışlardı zati. Gerçi Lunark karakterini seviyorum. :/
Neyse, son sahnede ise, olası bir Noblesse & Muzaka işbirliği üzerinde durulmuş.
Bakalım gelecek hafta neler göreceğiz.

Son sayfada yeni 3 karakter tanıttı bize, arkadaki sarı ve gri saçlı ikilinin anlına yazmış biri Rael'in diğeri Regis'in rakibi diye. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık