Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Ryner Lute

türkçe en son çevrilen bölümdeyim
geri kalanı için google çeviriden okumaya çalışsam idare eder mi yoksa çevirisini mi beklemeliyim

türkce nerede kaldı bilmiyorum ama son bölümü özetliyeyim isterseniz.su ignes denen cadı,bizim seirayla kapısıyordu yanındada o mekanik aygıtlardan götürdü.bu aygıtları yaslı olan elder yapmıs.gücleri anti klan lideri olarak tanıtıldı.yani soyluların klan liderleriyle asık atıcak kapasitede olarak.

tabiki hesaplamalarda her zaman hata olur gördükki teke tek olsa raelde,seirada canlarına okur onların kaldıki en gücsüzleride onlar.

ayrıca rael seirayı kurtarmak için kaybetti.su ignes denen cadı,güclü sogukkanlı ve kısa sürede hızlı düsünüp kararlar alabiliyor.

sonuc olarak seirayı yakaladı ve yaslı elder ve kraveinin yani abisinin oldukları tesise götürdü.

bizim raeli ölümden regis kurtarmıs,bu ikiside seira için takip ettiler ignesi,neyse seira bizim kızıl saclı veledin manitasıda iyi niyet diyelim :D

en nihayetinde frankie,rai ve kertianın gercek lideri olay yerine geldi.ilginctir lord kariasıda yollamıs :D

frankie kariası geride bıraktı.neden lan cok güclüdür dedim,anladım nedenini harbi cok güclü,yoksa 4 ü birden gitse o adada tas üstünde tas kalmazdı.

o sırada yuriydi galiba adı cromweliin yalakası bık bık ötüyordu bir baktık karias tepesinde bitti :flaugh:

yani orada dövüs olursa karias hepsini harcar.öbür tarafta ise asıl arc konusu var cünkü yaslının sezgileri harika,regis ve raeli yakaladı muhtemelen.

yani ignes,abisi,yaslı elder.ellerindeki robotlar vs frankie ,rai ve kertia klan lideri.adayı nasıl bulucaklara gelince kertia klanının gizli kodu sayesinde ,umarım acıklayıcı olmustur ;)

dipnot; noblessiyde cevirmiyorlarsa daha sürekli güncelleme yapabilen bir ceviri grubu el atsın allah rızası için,ciddem saglam manhwadır.

Mangaframe Noblesse çevirisine devam ediyor. Ama editleyen sıkıntıları var. Edit bilen varsa başvurabilir.

vay yavrum vaayyy ne yaptıya öyle biri özetlesinya Allah rızası için hak ettiğini buldu adi karı :D

Böyle havalı bir baş karakter yok ya.Ignes'e bakma hakkın yok deyip gözlerini kör etti.Büyüksün

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık