Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Raw'ı o ya çevirirler 2-3 saate :D Tahmin ettiğimiz gibi Rai başkan geldi, hepsi sırayla diz çöküp sırayla bildikleri sureleri okumaya başlıcaklar.
zaten ancak sure kurtarır onları,ve siriananın coktan pantolon agı ıslandı,rai höt derse pacalara bırakır.öbürü ondanda güçsüz...kurt kızda en kötü kimsin ulen sen der,ıslatılarak dövülen köpecik gibi kuyrugunu bacaklarının arasına alır kacar :ehe:

O son sayfadaki elderin surat neydi öyle, büyük ihtimalle Rai'ye karşı çıkamazlar bunlar. Alıcak ifadelerini Rai

zaten ancak sure kurtarır onları,ve siriananın coktan pantolon agı ıslandı,rai höt derse pacalara bırakır.öbürü ondanda güçsüz...kurt kızda en kötü kimsin ulen sen der,ıslatılarak dövülen köpecik gibi kuyrugunu bacaklarının arasına alır kacar :ehe:
Kurt kızımızda tsunderelik var. İleride bizim tarafa geçer m-21'ede kurtluğu ''bak böyle böyle'' açıklar diye düşünüyorum. Frankenstein reyiz ile çılgın bir ikili olurlar :D

thosy

Kurt kızımızı Frankeinstein'in potansiyel gelin adayı olarak görüyorum. Baya kaynaştılar bu dövüş. :D
Diğer ikisi muhtemelen ölür veya kaçar. Rai kurt kızımızı öldürmez ve ileride de nikah şahidi olur diye düşünüyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık