Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

thosy

Elderlar o kadar kolay ortadan kalkmayacaktır. Bu seferki elderlardan bir kaçı sağ bir şekilde geri dönnüp Frankeinstein ve Raizel ikilisinden bahsedecektir. Yakında büyük bir savaş olabilir Lucadonia ve örgüt arasında.

Savaş bittikten sonra ya Crombel muhabbetine devam ederler ya da kurtadamlarla Lucadonia'nin arası açılır. Seri yarısına gelmiştir bence.

İhanet eden klan reisleri daha yaşlı olduklarır için Lucadonia'dakilerden daha güçlüdür. Lord ve Gajutel dışındakilerin ihanet eden klan liderlerini yenebileceğini sanmıyorum teke tek dövüşte.

Franky kurt kadını alır ve yaralanır bişey yapamaz. Franky'i tam öldüreceklerken Rai reyizimiz şovuyla ortaya çıkar ve siz nasıl ihanet edersiniz diye fırçalar bunları. 2 tokat atar diz çöktürür ve mutlu son...

Şu dakikada Raiden cacık olacağını sanmıyorum frank istediği kadar çıldırsın rai ancak onu sakinleştirmek için gelebilir

thosy

http://mngcow.com/Noblesse/276/2/

En sonda elderın fırlattığı soul weapon işe yaramadı bence. Frankeinstein onun soul weaponununu kendi silahının içine çekecek bence öbür bölüm. İnsanların ruhları Frankeinstein'in silahının içinden ona lanet okuyordu. Silahı muhtemelen ruhları kendi içine alıp güçleniyor ya da one benzer bir şey. Elderın soul weaponununu da kendi silahının içine alabilirse şaşırmam.

Evet yine sağlam bir bölümle karşılaştık Frankın 1v1 de çoğu soyluyu alabileceğini düşünüyorum 12 reyiz varsa 10 veya 9 unu 1v1 de alabilir bu adam. bölüm yorumum ise Attığı ruh silahını oyuncak gibi çıkarıp atar öteki bölüm

Franky reyiz heralde kurtu alcak ama yaralancak. Bu yüzden gözünü kestiği herifin karşısında güçsüz kalcak ve Rai reyiz olaya el atcak

Rain

Franki ordaki herkezi yenecek daha sonra seiraya falan saldırmaya başlayınca Rai gelip durduracak gibi gözüküyor.

bizim frank git gide kendini kaybedecek.adamın kara kargısı omuzlarına doğru yükselince frankın kontrolü azalıyordu.silahını komple kendiyle tamamladı üstüne sonra ekstra bir şey yaptı,yani gücünü artırdı.bence git gide kendini kaybedecek frank.yoksa rai boş yere gücüne mühür atmazdı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık