Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Roronoa Zoro

Bu arada güncel için
Frankenstein'ın kullandığı kanlı şey ilk defa gösterildi degil mi? Franky onu devamlı kullanırsa feci bir gücü olur.
Bu arada ilk defa Rai'yi bu kadar kızgın gördüm.
İlk defa kullandı. Rajak'ın gurur hakkındaki konuşmaları olmasa kullanmazdı muhtemelen. İki silahını bir arada da kullanamıyor, çok baskı yapıyor. Bu arada Frank muhtemelen Kan Taşı sayesinde iyileştirecek Raizel'i. Seri tekrara girmese bari.

İlk defa kullandı. Rajak'ın gurur hakkındaki konuşmaları olmasa kullanmazdı muhtemelen. İki silahını bir arada da kullanamıyor, çok baskı yapıyor. Bu arada Frank muhtemelen Kan Taşı sayesinde iyileştirecek Raizel'i. Seri tekrara girmese bari.
Normalde Raizel kantaşı kullanılarak iyileşmeye karşı çıkar derdim ama son bölümdeki yüz ifadesi hiç kendi başına toparlanacak gibi değildi.
Tek vs lik gücü kalmışsa yeterlidir zaten.

kurt adam koptu bildigin, ama bu cok ani bir sekilde gelisti, ben boyle birsey beklemiyordum, daha cok zor durumda kalirken guc patlamasi yasiyor bizimkiler, boyle birden 3 kisiye kafa tutmasi ve bildigin bir cogunu tek yumrukta pert etmesi saskinlik uyandiriyor.
birde digerleri nerde? keskin nisanci ile kablolu emo?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık