Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

"- Noblesse biraz Steve(Ben)'in tembelliği nedeniyle aksadı. Ocak ayının ortasına kadar sabredin, Kurtn'in sınav dönemi bitince çökeriz ona da."

Mangaframe facebook sayfasında yazmış.

Klan liderleri bayağı bir sıkıntı çekiyor. Rosaria'nın saldırısı bayağı bir etkili çıktı. Ragus bile hafiften tırstı diyebiliriz. Ayrıca Rosaria o sahnede bayağı bayağı güzeldi. Epik sahneler arasına girebilecek kalitede.
Ve Kaye de ne kadar güçlü kuvvetli olsa da sonuçta 3v1 de fazla dayanamıyormuş. Köpekler bu kadar nankör olmazdı ama bunların kanı bozuk normal karşılamak lazım.
Ve final... Lord sonunda sahalara indi. O üç köpeğe umarım Lukedonia'ya ayak bastıklarına bin pişman ederler. Türlü türlü işkence ederler.

Son düzenleme:
Oo naver puanı 9.05 olmuş. İşte bunlar hep aksiyon :ehe:
Lord'u çok seviyorum. Böyle güçlü kadın karakterler hoşuma gidiyor. Rosaria da baya iyiydi. İlk göründüğünde pek sevmemiştim (Seira ile olan vs yi hatırlayın) gerçi ilk hiçbir klan liderini sevmemiştim, sonra bu bölümler onlara ağırlık verilince çok iyi oldu çok güzel oldu özellikle de Rajak. Rael de baya gelişme gösterdi :good: Ayrıca tekrar okurken bir şey farkettim. Franky Rael'le kapışırken "nasıl oldu bilmiyorum ama senden selefinin ruh silahını hissediyorum. " vs bir şeyler diyor. Sonraki bölümlerde de Ragar, Frankenstein ruh silahını 2'ye bölmenin yolunu buldu beraber 2'ye böldük falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam. Franky baştan beri biliyor muydu Rael'de ruh silahının olduğunu da bilerek salağa mı yatıyordu, yoksa yazarlar-çizerler sonradan mı fikir değiştirdiler. (Aynı Tao'nun gözlerinin maviden siyaha dönmesi gibin)

Erga Kenesis Di Raskreia ne kadar güzel girdi öyle. Güzel kız, bilerek havalı girmek için beklemiştir.:) Bu Ludis ufaklığın da harbi iş varmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık