Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Evet biraz insani boyutta yaklaşıyor olabilirim ama yine de anlam veremiyorum. Bu asilzadelerin nereden geldiğini falan anlatsalar güzel olurdu ama yapmazlar büyük ihtimal. Serinin flashbackleri mükemmel oluyor. Bir de cadılar, büyücüler çıksın istiyorum ama olmayacak gibi. Seri yakında biter sanırım.
Hikaye klasik vampir & kurtadam temasına sahip. Diğer fantastik öğeleri pek göremeyiz. Asillerin çıkışının ise anlatılması güzel olut ancak yazarın böyle bir düşüncesi yok gibi görünüyor.

Hikaye klasik vampir & kurtadam temasına sahip. Diğer fantastik öğeleri pek göremeyiz. Asillerin çıkışının ise anlatılması güzel olut ancak yazarın böyle bir düşüncesi yok gibi görünüyor.
Büyük ihtimal 1. lider çıkar. ( O da Franky'nin çırağı olur %100 ) sonra bunu öldürürler ve son. Klasik shounen ama sevdiriyor. Çoğunluk Rai ve Franky için okuyor zaten, çizerin de ciddi sorunları varmış uzatacaklarını zannetmiyorum.

derviş

noblesse nin 40 dakikalık ovası yapılmış muzaka ile rai nin 820 yıl önceki dövüşünü anlatıyor.

385

Başta Franky ve Rai'nin konuşmasında Lukedonia'nın bariyerinin sadece noble kanına reaksiyon gösterdiğini ve bunu bir kaç kişinin kontrol edebildiğini öğreniyoruz. Tüm bunlar da ikiliyi Ragus ismine götürüyor. Kurtları da bu şekilde içeri sokabilmişler.

Sonrasında Rosaria ve Gradeus'un karşılıklı atışmaları falan var. Gajutel kendisin bırakıp Ludis ile birlikte kaçmasını söylüyor ancak görüldüğü üzere Rosaria buna pek istekli değil ve Gajutel ona bir noble klan lideri için yaşama amacını söylüyor. Beni değil Lord'u koruman gerekiyor. Diyor ve Rosaria'nın kafasına dank ettiği an Ludis ile birlikte kaçıyor ama şans işte n'aparsın. Yolda kaçarken üçüncü hain lider Edian'ın saldırısına maruz kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık