Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kardeş inanalım mi buna?
Vaktinde az sevmedik kardeş, hala içerde bir yerde vardır bir seyler
Bu bölüm Vegapunk Joy Boy'da lastik özelliği vardı demiş. Oda, millet Luffy'yi kurtarıcı olarak görsün istiyor son savaşta bunu kullanacaktır. Shounen serilerin genel olayı bu maalesef. Bilinci gidiyor kısmında girmiyorum o tamamen sizin teoriniz. :D
Bilinci açık gibi değil. Luffy'ye nika desek o yemek mi diyecek gibi geliyor. Kendi hakkında konuşmuyor ya da nika modunda hiç luffy gibi değil. Luffy gibi mi?

Bu kadar sallayıp göz göre göre yalan söylemeden bile istediğin karakteri gömebilirsin.Çabala bence tavsiye ederim.
Ne dediğinden neyi anlatmak istediğinden hiçbir şey anlamadım. Yalan neresi ya da ne diye gömdüm?

G5e kadar toon force kendi vücudu ile sınırlıydı. G5 dediğimiz uyanışta da hem kendinde gelişti hem mekana ve düşmana doğrudan etki etmeye başladı. Bakın Beş Kadim dediğimiz adamlar aşağı yukarı 800 bölüm önce ortaya çıktı ve bu zamana kadar şişirildi pişirildi sonra Saturn (Şu doğrudan bakınca kafanızı patlatan adam) üstüne bide Amiral Lobisinin yıldızı Kizaru eklendi ve çok değil sadece 4 bölüm önce Nika bu iki şahsı tuttu, birbirine vurdu, pizza hamuru gibi açtı ve frizbi gibi fırlattı. Kizaru o zamandan beri kafasını tutuyor adam 2 aydır kendine gelemedi ama toon force veren meyve kötü, iş kullanıcıda mı şimdi?

Bilinci açık gibi değil. Luffy'ye nika desek o yemek mi diyecek gibi geliyor. Kendi hakkında konuşmuyor ya da nika modunda hiç luffy gibi değil. Luffy gibi mi?

Ne dediğinden neyi anlatmak istediğinden hiçbir şey anlamadım. Yalan neresi ya da ne diye gömdüm?
Vallahi seni geldiğinden beridir tanırım bir kere Luffy'i övdüğünü sevdiğini hatırlamıyorum.:D

Vallahi seni geldiğinden beridir tanırım bir kere Luffy'i övdüğünü sevdiğini hatırlamıyorum.:D
Eski luffy'yi sevdiğimi söylediğim en az 50 mesajım vardır. Eski derken Nika falan demiyorum en eski luffy'yi yani 2015 den de eski luffy'yi. 6-7 yaşında Goku ile başladık. Ana katakter sevmeden o kadar izleyip okunur mu? Sadece fanligimiz kalmadı.

Sürekli gülmesi dışında bildiğimiz Luffy. Korsanlar kralı olacağım diyor, Nika'yı bilmiyor, normal konuşuyor işte.

Gayet iyi net anladında klasik anlamadım numarasına bürünmüşsün : )

bunu kaidou da soruyor, bilinci kaybolmuş luffy cevap veriyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık