Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
vegapunk kaidou yerine bunu kopyalasaymış iki nika kaidouyu mahvedermiş. baksana momo koskoca kaidounun meyvesini yemesine rağmen gücü çöp... ama nika yeseydi o zaman adayı da insanları da kendisi kurtarabilirdi... bi çocuğun hayal gücünü hafife almayın.
Bu dediğine meyve(Nika) izin vermez.
Hem Momo karakter olarak çöp olsa da meyvesi ile çok güçlü. Koskoca ejderha oluyor, bir şey yapmasına bile gerek yok, dönüşmesi yeterli.

Seride geçen şeyleri de mi inkar edeceksin artık, bunu anlamalıyız bundan ?
Daha net olmayan şeyler var. Zaman muhabbeti geçti. Ama bu kehanet işi Tanrının koyduğu kader gibi mi işliyor yoksa gelecek hakkında bilgisi olan birileri onceden haber verdi şeklinde mi oldu belli değil. Belli olmayan çok konu var. Siz biliyonuz ama her şeyi anlaşılan.

Daha net olmayan şeyler var. Zaman muhabbeti geçti. Ama bu kehanet işi Tanrının koyduğu kader gibi mi işliyor yoksa gelecek hakkında bilgisi olan birileri onceden haber verdi şeklinde mi oldu belli değil. Belli olmayan çok konu var. Siz biliyonuz ama her şeyi anlaşılan.
Sen yine kendi kendine tutunacak bir şeyler arıyorsun anlaşılan.

Zamanla ilgili 10larca gönderme var. Zamanı geldi diye çocuk yapmış karakter bile var ama biz hala senin hikayelerini dinliyoruz. Niye böyle yaptığına dair bilimsel çalışma yapılmalı artık. Bu kadar inkar da fazla olmuyor mu sence :ehe:

Sen yine kendi kendine tutunacak bir şeyler arıyorsun anlaşılan.

Zamanla ilgili 10larca gönderme var. Zamanı geldi diye çocuk yapmış karakter bile var ama biz hala senin hikayelerini dinliyoruz. Niye böyle yaptığına dair bilimsel çalışma yapılmalı artık. Bu kadar inkar da fazla olmuyor mu sence :ehe:
Zaman muhabbeti neyle alakalı. Luffy geldiği için mi meyve uyanacagi için mi? Hani Luffy ise o zaman meyvenin önemi kalmaz. Bu gibi çok muallak konu var. Sen tabi yine ajandana göre hareket ediyorsun. Ben net olmayan şeyler üzerinden mitler oluşturmanıza engel oluyorum. O yüzden kesin bir şey var gibi konuşmayalım. Dikkat edelim lütfen. Yalan yanlış mitlerinizle uğraşıyoruz sonra.:D

Zaman muhabbeti neyle alakalı. Luffy geldiği için mi meyve uyanacagi için mi? Hani Luffy ise o zaman meyvenin önemi kalmaz. Bu gibi çok muallak konu var. Sen tabi yine ajandana göre hareket ediyorsun. Ben net olmayan şeyler üzerinden mitler oluşturmanıza engel oluyorum. O yüzden kesin bir şey var gibi konuşmayalım. Dikkat edelim lütfen. Yalan yanlış mitlerinizle uğraşıyoruz sonra.:D
Yav he he aynen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık