Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

New 52 Superman vs. Ichiryuu, Midora ve Jiro

Zaten üçlününün ne kadar güçlü olduğunu biliyorum :D.Bu versiyonda o kadar ezik değil gene sadece superman'ın yapabileceği şeyleri yapabiliyor (dünyayı bench press basmak,herhangi bir canlıyı evrenden silen omega ışınlarına dayanmak vb.).Ayrıca superman'e atomik veya benzeri güçler ya az etki eder yada hiç etki etmez.Bunun sebebi moleküler yoğunluğudur.Azınlık dünyanın düşünüldüğü gibi çalışmama ihtimali var normalden çok daha yavaş etki edebilir.Midora'nın dilinin Supes'de delik açacağını sanmıyorum genede hasar verir ama direk delik açmaz.Jirou ise tüm güç bayağa dövebilir Supes'i ama bu Superman ondan birkaç kat güçlüdür diye düşünüyorum daha Jirou şeytanlı full power görmedik belki çok daha güçlüdür :D.Superman'ın bi de şöyle bir olayı var herzaman ihtiyacı olan güce sahip olabilir.Burada yazar olayı devreye giriyor bunu es geçelim :D.

konuda dikkatimi çektide süpermenin bulunduğu dünyanın toriko evrenindeki sadece insan dünyasına tekabül ettiğini kimse yazmamış:bilmem: yoksa ben mi yanlış düşünüyorum:hmm: coco öyle anlatıyodu hoş insan dünyası şimdi biraz küçülmüş ama yinede bariz daha küçük

Jirou nun durdurdugu ünyada Ichiryuu yoketme ihtimali olan dünya la superman in bulun duğu dünya bir değil midoranın baharatıyla yok olmaeşigine gelen dünya aynı:gamyon:

Hacı dediklerinde bir abartma veya yanlış yok. Onun yaptığı gibi bir inceleme yaparsan sende Superman hakkında belki bilmediğimiz birşey vardır ha tamam haklıymış adamlar Superman daha güçlüymüş deriz
Abi Süpermanin neyini anlatayım mahirin yazdıkları adamların güçleri zaten supesde var. dünyayı bir yumrukla durdurmak büyük bir olay mı ? Veyahut hızlı olması ? Adam flashın hızına yetişiyor. O dil mevzusunu ise tuttuğu yerden kopartır. Supes değil başka karakter olsa açıklanır eyvallah ama günümüz en çok bilinen karakteri. Ki new 52 olmasına rağmen supermen yine superman çok farkı yok new 52 wikisine bak güçleri yine devam yerinde. çok az kısıtlama var adam dünyaya benc press basıyor sanki diğerlerinin yapabileceği şeyler.

Toriko karakterleri tsunamiler felan yaratıyormuş :/
Benim bildiğim Superman üfleyerek dünyayı dondurabilir veya güneşi söndürebilir ama neyse :T

Superman Flash'ın hızına yaklaşabilmiş birisi.Flash'ın ne kadar hızlı olduğunu bilmeyenler olabilir.

Adam şehirdeki yarım milyon insanı .00001 micro saniyede taşımış :D.Superman bu kadar hızı dünyada kullanamaz tabi.Sebebi Flash'ın aksine çevreye zarar vermesini önleyen bir auraya sahip olmaması.Superman Işık hızı ve üstüne geçerse dünyaya gayet zarar verebilir.

EDIT:Bu supes versiyonu henüz gezegenleri ısı bakışıyla yok etmek gibi birşey yapmadı bildiğim kadarıyla.New 52 Superman'ı superman'ın çok güçlü olduğu tepkisi ile biraz daha düşük güçlere sahip olarak yaratılıyor.Mesela sonsuz sayfalara sahip bir kitabı falan kaldıramaz henüz önceden crisis sırasında kaldırmıştı :d.

Superman Flash'ın hızına yaklaşabilmiş birisi.Flash'ın ne kadar hızlı olduğunu bilmeyenler olabilir.

Adam şehirdeki yarım milyon insanı .00001 micro saniyede taşımış :D.Superman bu kadar hızı dünyada kullanamaz tabi.Sebebi Flash'ın aksine çevreye zarar vermesini önleyen bir auraya sahip olmaması.Superman Işık hızı ve üstüne geçerse dünyaya gayet zarar verebilir.

EDIT:Bu supes versiyonu henüz gezegenleri ısı bakışıyla yok etmek gibi birşey yapmadı bildiğim kadarıyla.New 52 Superman'ı superman'ın çok güçlü olduğu tepkisi ile biraz daha düşük güçlere sahip olarak yaratılıyor.Mesela sonsuz sayfalara sahip bir kitabı falan kaldıramaz henüz önceden crisis sırasında kaldırmıştı :d.
Nerf yemiş hafiften seri yeni başlıyor diye o kadar. Hiçbir fark yok bana göre tokatlama konusunda

Toriko karakterleri tsunamiler felan yaratıyormuş :/
Benim bildiğim Superman üfleyerek dünyayı dondurabilir veya güneşi söndürebilir ama neyse :T
Güneşi ara sıcak niyetine yerler Toriko evreninde hacı. :/ Magmanın çorba niyetine içildiği bir evren Toriko evreni ve bu evrende her şey yiyecektir. :T Dünya yok etmek falan iş değil, Grinpatch bir üfleyişte dipsiz çukur açıyor, adam kilometrelerce derine iniyor sadece üfürerek. Midora - İçiryu - Jirou istese gezegeni yok edebilir. Birisinin attığı yemek çubuğu uzaya gidiyor, diğerinin attığı yumruk uzaya gidiyor. Bu adamların hiçbirisi tam güç gösterilmedi. :/

Güneşi ara sıcak niyetine yerler Toriko evreninde hacı. :/ Magmanın çorba niyetine içildiği bir evren Toriko evreni ve bu evrende her şey yiyecektir. :T Dünya yok etmek falan iş değil, Grinpatch bir üfleyişte dipsiz çukur açıyor, adam kilometrelerce derine iniyor sadece üfürerek. Midora - İçiryu - Jirou istese gezegeni yok edebilir. Birisinin attığı yemek çubuğu uzaya gidiyor, diğerinin attığı yumruk uzaya gidiyor. Bu adamların hiçbirisi tam güç gösterilmedi. :/
Güneş yiyen canavar gerçek çıkacak.Hatta dünya onun yüzünden bu halde.

Jirou kitler.İchiryuu iflas ettirir.Diyelim olayı çözdü vücudunu dengeye soktu.Bu seferde Midora diliyle bir dal alır çivi gibi çakılıyken :D Eğer yenilenme hızı düşükse yada olduğu yerden patlayıp galaksiyi filan infilak ettirmeyecekse bizim üçlü alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık