Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Neon Genesis Evangelion

Çocuk 14 yaşında yav yaşadığı baskıya ve sorunlara bak bir de... tmm asuka sahnesi iğrençi ama onun dışında iyi çocuk bence shinji

Şu an ikinicye dönüyorum seriyi. Olan olayları bildiğim için karakterlerin motivasyonları ve psikolojik durumlarına daha çok dikkat edebiliyorum bu izleyişimde. Şu an ikinci izleyişimin 20. bölümündeyim ve diyorum ki benim izlediğim animeler arasındaki en iyi anime budur. Hatta anime ile sınırlandırmayı bıraksam bile tükettiğim en iyi eserlerden biridir, diyeilirim net şekilde.

Fena Evangelion'cu olduk :d :gamyon::gamyon::gamyon:

26 bölümlük animeyi yeni izledim de Shinji neden bu kadar sevilmiyor anlamadım. Sonraki filmlerde bir olay olcak herhalde. Ki onlarda alternatif evren olur herhalde bitti çünkü seri.

26 bölümlük animeyi yeni izledim de Shinji neden bu kadar sevilmiyor anlamadım. Sonraki filmlerde bir olay olcak herhalde. Ki onlarda alternatif evren olur herhalde bitti çünkü seri.
End Of The Evangelion serinin devamı niteliğinde, diğer filmler rebuild ama onlarda da hikayeyi farklı yerlere çekiyorlar bazen, izlemedim gerçi, Shinji favori karakterlerimden aşırı iyi işlenmiş bir karakter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık