Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Neon Genesis Evangelion

Geçenlerde anime listene bakmıştım.Sao 9 puan vermişsin ve bu seri 5 - 6 puanlık overrated birşey öyle mi ?
Kafanda nasıl bir dünya ve puanlama sistemi kurdun öğrenmeyi gerçekten isterdim. :(
Sao 9 puan verdiysem hemen kendimi aşağıya atıyorum
Baktım cidden 9 vermişim. 5'e düşürdüm, ikinci sezona 2 vermemden uyanman lazımdı

Sao 9 puan verdiysem hemen kendimi aşağıya atıyorum :(
Baktım cidden 9 vermişim. :( 5'e düşürdüm, ikinci sezona 2 vermemden uyanman lazımdı :(
Sorun ona yüksek puan vermen değil.Onunla kıyaslandığında Eva gibi başyapıtların daha düşük puan alması asıl sorun.Yoksa standartların yüksek olabilir bol keseden dağıtırsın puanları ona birşey demiyorum.Tutarsız olmasın sadece bu şekilde.

Ha gerçi sen beğenmemişsin o nasıl olduysa artık.
Felsefesini anlamaya uğraşma herkes farklı yorumluyor zaten,serinin ruhunu ve atmosferini hissedebilmek yeterli.Sana sanırım o kısım ulaşmamış.

Sorun ona yüksek puan vermen değil.Onunla kıyaslandığında Eva gibi başyapıtların daha düşük puan alması asıl sorun.Yoksa standartların yüksek olabilir bol keseden dağıtırsın puanları ona birşey demiyorum.Tutarsız olmasın sadece bu şekilde.

Ha gerçi sen beğenmemişsin o nasıl olduysa artık. :(
Felsefesini anlamaya uğraşma herkes farklı yorumluyor zaten,serinin ruhunu ve atmosferini hissedebilmek yeterli.Sana sanırım o kısım ulaşmamış.
Ben çok ama çok büyük bir beklentiyle izledim ve yanlış hatırlamıyorsam ilk 13 bölüm sıradanlık abidesiydi salak salak takılıyorlardı ve ilgim eksilere düştü ardından olayı farklı bir yere çekmeye başladılar ve ben onca bölümden sonra bunu oldukça gereksiz buldum, sanki kendileri de bu böyle çok boş demiş gibilerdi. Son bölümlerde falan da hepten bir felsefe verdiler hiç yakıştıramadım. Tamamıyla bir uyumsuzluktu. Bence hiç becerememiş seriyi kaleme alan şahıs
Bu bağlamda benden geçer not alamıyor ki karakterlerinde hepsi sinir bozucu ve itici. Bilerek böyle yapmış muhtemelen ama olayı abartmış.
İkisini karşılaştırmanın da alemi yok zaten apayrı iki seri, hiçbir benzer yanları yok ve kendi dünyalarına göre puanlama yapmak gerekir fakat şimdi ikisini de pek hatırlayamadığım için net bir şey diyemeyeceğim, sadece şunu diyebilirim ki ikisini de bir daha izlemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık