Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nekomamushi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 91.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 6 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    69
Açık ara en sevdiğim minktir hatta tayfada olmasını isteyeceğim büyük karakterlerdendir. Bege nin de dediği gibi tam bir canavar ve bir o kadar da kedidir. Ağzı gevşek perosperoya da haklı bir yenilgi tattırmıştır. Pedro olayından dolayı değil, kibirli davranışlarından dolayı

İyi bir karakter ve Inu ile beraber hakikaten gece ve gündüz gibiler ama kedi sevmem.

Minklerin sulong formundan çıkmaları sonucu yaşadıkları zayıflığı da düşünürsek Perospero karşısında acizlik yaşaması normal. Inu da benzer duruma düştü ama soylu bir karakter olduğundan şekilli pozlar verdi. Neko, o kadar da soylu bir karakter olmadığından aşağı yattı direkt. Zou Arc'ta Inu, bir sonraki karşılaşmamızda kozumuzu kullanacağız demişti ve kozları olmasa kaybederlerdi muhtemelen.

Tam Luffy'nin sevdiği türden karakter.

Bunlar da(İnu-Neko) Ph Law ile Dressrosa Law gibi kaybedenler tayfasından. Ph Law'a baksan bu adam neymiş kardeşim diyorsun Dressrosa'ya gelince alın şu poşeti burdan diyorsun. Zou'daki İnu-Neko izlenimi ile Wano'daki çok farklı. Beklediğim kadar güçlü çıkmadılar. Daha doğrusu Oda gösteremedi güçlerini.
Ben şunu farkettim o kadar muazzam karakteler var on numara izlenim bırakıyorlar ama Oda ya işlemiyor ya da harcıyor.

Sadece tayfanın rakiplerini A'dan Z'ye işliyor gerisini önemsemiyor.

Buna Marco'da örnek verilebilir,Mf'de üç amirale kafa atan Marco nerede ?
Şimdi ki Marco nerede ?Koskoca anka meyvesi vermişsin şu karaktere,uyanışı falan yok mu ?
Adam akıllı silahlanma ve gözlem hakide göstermedi?

Yani ne yapıyor belli değil bu Oda ?

Son düzenleme:
İnu ve Neko'yu birbirinden ayırmayın. İkisi de kendilerince bir makina. Güç konusunda bir iki tık daha sağlam bekliyordum sadece, bir de Oda Wano'da yer yer çok salak notalarda çizdi kendilerini. Onun dışında çok tatlış ikisi de. Yerin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık